וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הבורסה: נחלשות עליות השערים מהבוקר

6.12.2000 / 12:07

המעו"ף, שרשם בפתיחת המסחר עליה של כשני אחוז, עולה כעת בכאחוז בלבד; עליות השערים נרשמות בעקבות רמת מחירים נוחה, קפיצת הנאסד"ק אמש והתבהרות המצב הפוליטי בארה"ב

נחלשות עליות השערים שפתחו את המסחר הבוקר בבורסה.

מדד תל אביב 100 רושם כעת עליה של 1.18 אחוז לרמה של 489 נקודות, המעו"ף רושם עליה של 1.06 אחוז לרמה של 503 נקודות והתל-טק עולה ב-1.1 אחוז לרמה של 433 נקודות. בפתיחת המסחר עלה מדד המעו"ף בכשני אחוז.

מנהלת השקעות בבית ההשקעות מנורה גאון, שירי הייבלום, אומרת כי למרות החלשות עליות השערים, עדיין נרשם מחזור גבוה יחסית של 124 מיליון שקל. הייבלום: "הגורמים שתורמים למגמה החיובית הם העליה במדד הנאסד"ק אמש, התבהרות התמונה בבחירות לנשיאות ארה"ב ורמות מחירים נוחות של המניות הישראליות".

מניית טבע, המרכזת את המחזור הגבוה בשוק, בסך כ-15 מיליון שקל, עולה כעת ב-1.55 אחוז. לדברי הייבלום, טבע עולה בעקבות עליית כל מגזר הפרמצבטיקה, המצפה למינויו של המועמד הרפובליקני, ג'ורג' וו. בוש, לנשיא ארה"ב, בשל מדיניותו הטובה לתעשיית התרופות.

אחריה בולטת בזק עם עליה של 2.67 אחוז. רוב המניות הישראליות הנסחרות בוול סטריט, עולות כעת.

מניית וואלה עולה ב-13.57 אחוז, לאחר שהחברה דיווחה לבורסה כי חתמה על מזכר הבנות למיזוג עסקי IOL מקבוצת הארץ לעסקיה.

מניית בנק הפועלים עולה ב-0.9 אחוז במחזור של 8.5 מיליון שקל, מניית בנק לאומי עולה ב-0.54 אחוז ומניית בנק דיסקונט עולה ב-0.57 אחוז, לאחר שהיום פורסם כי אנשי העסקים בני שטיינמץ ושלמה אליהו מקיימים מגעים לגיבוש קבוצה שתתמודד על רכישת השליטה בבנק דיסקונט, במידה והוא יופרט.

הדולר נחלש והוא נסחר כעת ברמה של 4.087 שקל.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully