וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שיחת בנות בליכוד

6.12.2000 / 8:23

כוכי מרדכי ופנינה רוזנבלום שוקלות להצטרף לשורות המפלגה; מרדכי: "אם אחליט לרוץ - ארוץ כחברת כנסת בליכוד"; רוזנבלום נפגשה עם חברי מרכז בולטים שלדבריה הפצירו בה לרוץ מטעם המפלגה לכנסת; בכיר במרכז המפלגה: הליכוד תנועה רומנטית

מפלגת הליכוד צפויה לקבל תגבורת נשית למערכת הבחירות הקרבה. כוכי מרדכי ופנינה רוזנבלום שוקלות ברצינות להצטרף לשורות המפלגה.

מרדכי, אשתו לשעבר של יצחק מרדכי, סיפרה אמש ל"מעריב" כי היא שוקלת לרוץ לכנסת מטעם הליכוד. היא נפגשה אתמול עם ח"כ סילבן שלום והכחישה כי התמנתה לראש מטה הבחירות שלו. "אומנם נפגשתי עם סילבן שלום, אנחנו חברים טובים הרבה שנים, אך לא קיבלתי ממנו שום הצעה קונקרטית. אם אחליט לרוץ - ארוץ כחברת כנסת בליכוד", אמרה מרדכי.

אשת העסקים, פנינה רוזנבלום, שוקלת אף היא להתמודד בפרימרייס של הליכוד ולא לרוץ הפעם ברשימה עצמאית. בליכוד הביעו שביעות רצון לנוכח האפשרות. "אשה מצליחה", כינתה ח"כ לימור לבנת את רוזנבלום ובירכה על התקרבותה לליכוד.

יו"ר סניף הליכוד בחיפה, איציק רגב, אמר אתמול, לאחר שיחה עם רוזמבלום, כי הסניף כולו יתמוך בה לאחר שתופיע לפני מנהליו בימים הקרובים. "אנחנו חושבים שפנינה רוזנבלום תהווה תגבורת רצינית לליכוד. הליכוד היא תנועה רומנטית ואוהב אנשים מסוגה", אמר רגב.

אתמול אירחה רוזנבלום 25 חברי מרכז ליכוד בולטים במשרדיה בפתח תקווה. לדבריה, חברי המרכז ביקשו ממנה להצטרף למפלגה. "הם חושבים שאני אהיה נכס לליכוד ושאני יכולה להביא הרבה בסוחרים הביתה", אמרה רוזנבלום.

לעומת הליכוד בישראל אחת מעדיפים אנשי צבא. גלי צה"ל דיווחו הבוקר כי ראש הממשלה אמר למקורביו כי הוא מתכוון לרענן את שורות המפלגה על ידי הכנסת פרצופים חדשים לרשימה לכנסת. בין השמות שהועלו ראש השב"כ לשעבר, עמי איילון, וראש עיריית חיפה, עמרם מצנע.

סיבלן שלום מכין את הקרקע

אתמול עבר בכנסת חוק שמסדיר את פעילותה של אשת ראש הממשלה ומעניק תקציב מקופת המדינה לפעולותיה.

החוק כבר זכה לכינוי "חוק ג'ודי", על שמה של ג'ודי ניר מוזס שלום, אשתו של ח"כ סילבן שלום (ליכוד), שיה בין יוזמי החוק.

"אני לא חושבת שלחוק הזה יש איזה שהוא קשר אלי", אמרה שלום הבוקר לגלי צה"ל, אולם היא הוסיפה כי "בתור אזרחית רגילה זה דבר מאוד הגיוני לעשותו".

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully