וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שמונה פלסטינים נעצרו הלילה בפעילות יזומה של צה"ל בשומרון

6.12.2000 / 8:22

נתפסו בכפר אל מועייר בגזרת רמאללה, שם התבצעו לאחרונה פיגועי ירי רבים; ברשותם נמצאו אמצעי לחימה רבים; במהלך הלילה נורתה אש לעבר ישובים ומחנות צה"ל בשטחים; גם מקומה של שכונת גילה לא נפקד מהרשימה, זה הלילה השלישי ברציפות

כוח צה"ל עצר במשך הלילה שמונה פלסטינים בחשד שהיו מעורבים בפעילות חבלנית עויינת. השמונה נעצרו על ידי חיילים מיחידת "דוכיפת" בכפר אל מועייר, שנמצא בגזרת רמאללה, בשטח B. ברשותם נמצאו אמצעי לחימה רבים. בצה"ל ציינו כי בשבועות האחרונים התבצעו באזור פיגועי ירי רבים כלפי אזרחים ישראלים וכוחות הביטחון.

בצה"ל החלו לאחרונה לנקוט בפעילות יזומה כנגד מחבלים. אתמול נעצרו שלושה פלסטינים בכפר ג'יב ובשבועות האחרונים חוסלו מספר בכירים בפת"ח. מזכיר הארגון בגדה, מרוואן ברגותי, קרא אתמול לרשות להגביר את השמירה עליו ועל בכירים נוספים עקב הפעולות הישראליות.

במהלך הלילה נמשכו תקריות הירי ברחבי השטחים. אש נורתה לעבר היישובים אריאל, פסגות, מעלה לבונה, גבעת הדגן ומחנה צה"ל שדמה. מטען חבלה התפוצץ על כביש עוקף יריחו. בשעות הערב חודש גם הירי לעבר שכונת גילה. גם ברצועת עזה נורתה אש לעבר מוצבי צה"ל. בכל האירועים לא היו נפגעים בנפש וברכוש.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully