וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קשת פותחת את עונת החורף. אולי כדאי להפוך לדובים

5.12.2000 / 19:54

באירוע חגיגי חנכה הערב זכיינית ערוץ 2, קשת, משכן חדש בצפון תל אביב, ועונת חורף חדשה בימי שישי ושלישי. הבשורות החדשות – שידור דיגיטלי, "העין השלישית", "חפרפרת", ומי אם לא דודו טופז, שחוזר לערבי שישי

משכנה החדש של קשת ברמת החייל שבתל אביב הוא בניין מרשים ורחב מידות שצפוי לאכלס ברווחה את הזכיינית על כל מחלקותיה, כולל מחלקת האינטרנט של קשת, "קשת אינטראקטיב", שאתרה הרשמי יושק בשבועות הקרובים. הבניין, כולו על טהרת השיש ומסכי הפלזמה, נבנה במיוחד לצרכי הזכיינית ואמור לאפשר שיתוף פעולה מלא בין כל מחלקותיה. מרשים. כמו כן, תהיה קשת הזכיינית הראשונה שתחל (החל מיום ראשון הקרוב) לשדר בשיטה הדיגיטלית (השידורים ישודרו דרך שרת ולא דרך קלטות בטא). או כמו שהגדיר זאת סמנכ"ל קשת ומנהל התוכניות, אבי ניר – "טלוויזיה עם שפיץ".

בקשת מבקשים להעלות את הפרופיל של יום שישי, יום שלרוב מדדה ברייטינג. מעתה יקראו בקשת לשישי "שישוס", וינסו למתג את היום כיום טלוויזיה מיוחד. לשם כך מביאים בקשת את התותחים הכבדים לפריים טיים של שישי – תחילה דוד טופז (שהגיע לרייטינג הגבוה בישראל עד היום ב"ראשון בבידור"), ואחריו את רפאל רשף. לא צפויים שינויים מרחיקי לכת בשני הפורמטים המשמימים המוכרים.

ימי שלישי של קשת יביאו איתם שתי תוכניות חדשות. הראשונה, "חפרפרת", היא הפקה מקומית של סדרה מבלגיה, העוקבת אחר קבוצת אנשים המנסה לבצע משימות שונות, כשאחד מהם מתפקד כחפרפרת ומנסה למנוע מחברי הקבוצה להצליח. בסופו של דבר יאלצו חברי הקבוצה למצוא את החפרפרת. מה שנקרא "הישרדות על חצי בפרילנד". תוכנית חדשה נוספת שתעלה בימי שלישי היא "העין השלישית", בבימוי ארי פולמן ובהנחיית עינת פישביין. התוכנית תסקור תופעות שונות בישראל – תחנות סמים בלוד, פועלים תאילנדים, הקהילה האתיופית ועוד. למודאגים – גם "שמש"תחזור למרקע של קשת, עם הפרקים שמשודרים כבר היום בערוץ בריזה בלוויין. הוא שאמרנו, "שפיץ".

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully