מלכת יופי עיראקית: חמאס - ארגון טרור שמשתמש בתושבי עזה כמגן אנושי

שרה עידאן, שזכתה בתחרות ב-2017 וביקרה בעבר בתל אביב, תקפה את הארגון ואמרה כי הוא לא רוצה חופש עבור העם הפלסטיני, אלא בהשמדת ישראל. "די עם השקר!"

יפעת רוזנברג
15/05/2019
צילום: CNN ויח"צ, עריכה: שניר דבוש

מלכת היופי של עיראק לשנת 2017 שרה עידאן תקפה את הפלסטינים ואת חמאס ברשתות החברתיות, והיא אסרה פרסום פוסטים התוקפים את ישראל בחשבונה בטוויטר. עידאן בת ה-29 תקפה את חמאס ותיארה אותו כ"טרוריסט". בעבר היא ספגה ביקורת כשהיא שהצטלמה עם מלכת היופי של ישראל בביקושה בתל אביב.

באחד מציוציה מעוררי המחלוקת כתבה "העם הפלסטיני אינו פועל לקבל חירות, ומיליציית חמאס הטרוריסטית משתמשת בתושבי עזה כמגנים אנושיים כשהיא יורה טילים מריכוזי תושבים,. כשישראל מגיבה הם משתמשים בתמונות נוראיות של הקורבנות ומקדמים את האג'נדה שלהם, שהיא לא חופש אלא השמדת ישראל".

שרה עידאן בעת ביקורה בישראל בשנה שעברה(צילום: AP)

הציוצים של עידאן עוררו התנגדות אצל גולשים ערבים, ובפרט עיראקים, ורבים מהם קוראים להעמיד אותה לדין. בציוץ הבהרה היא כתבה: "תראו את השקרים, הכול היה בתגובה לנידא צרצור שתיארה את ההפגזה על עזה כניסיון להרוג מפגינים פלסטינים שרוצים שלום. עניתי שההפגזה לא הייתה על פלסטינים שרוצים חופש אלא תגובה לארגון הטרור חמאס שיורה טילים מריכוזי אוכלוסין ולא אכפת לו מחיי התושבים. די עם השקר!".

(עדכון ראשון 13:43)

עוד באותו נושא

מלכת היופי של עיראק נמלטה מהמדינה: "איימו עליי ברצח"

לכתבה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully