וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

די.ג'יי ניק וורן: סצנת המועדונים בבריטניה מסריחה ממסחריות

5.12.2000 / 12:57

לאחר שהם מעליבים את הבריטים, מחמיאים וורן ושותפו המקצועי ג'ודי וויסטמוף לקלאברים הישראלים על שנאתם לצליל המסחרי הקלוקל


ניק וורן וג'ודי וויסטמוף, די.ג'ייז, רמיקסרים ומפיקים שעובדים גם בנפרד, אבל עבודתם המשותפת היא תחת השם "Way out West”, יצאו בהתקפה בוטה על סצנת המועדונים הבריטית, בגלל נטייתה למסחריות קלוקלת, לעומת מקומת אחרים, לדוגמה תל אביב.

וורן, המבוגר והידוע בין השניים, די.ג'יי שחביב על הקהל הישראלי ונוטה לבקר כאן בתדירות לא נמוכה, טוען בראיון ל-nme.com שכדי להביא היום למועדון בריטי קהל של 2,000-3,000 איש, צריך לנגן חומר מאוד מסחרי. וורן תולה את האשמה בהשפעת הרדיו על העדפות הקהל. הקלאברים הטריים מצפים לשמוע מה שהם שומעים ברדיו, ו-וורן לא אוהב את זה.

"מחוץ לבריטניה", הוא אומר, "זה שונה לגמרי. לא רוצים את הצליל המסחרי הזה. אתה מגיע למקומות כמו ישראל ותל אביב, מקומות שבהם ניגנתי בשנתיים האחרונות, והם פשוט לא מוכנים לקבל את החומר המסחרי". או כפי שוויסטמוף מנסח את תגובת הקהל הישראלי: "יירו בך אם תנגן חומר כזה במקומות האלה". ככה מוחמאת סצנת הקלאבינג הישראלית על טוב הטעם וחוסר ההתפשרות שלה. בהחלט משהו להתהדר בו.

הראיון המלא עם "Way out West” יופיע ב-nme.com בהמשך השבוע. האם צפויות עוד מחמאות? הדיסק החדש, השני במספר, של הצמד, ייצא לחנויות בפברואר.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully