וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אקספרט גייסה 15 מיליון דולר

5.12.2000 / 12:23

החברה, העוסקת בתכנון וישום ארכיטקטורה לספקי שירותים המבוססים על פרוטוקול אינטרנט, מתכוונת לצאת בתוכנית להתרחבות בשוק האירופאי

חברת אקספרט הודיעה היום כי גייסה 15 מיליון דולר מקרן Israel Seed Partners, אמפל ו-CDB WebTech. אמפל השקיעה בעבר באקספרט בסיבוב הגיוס הראשון שביצעה החברה.

אקספרט, שהיא חברה מובילה בישראל לתכנון וישום ארכיטקטורה לספקי שירותים המבוססים על פרוטוקול אינטרנט (IP), מתכוונת לצאת בתכנית התרחבות באירופה הכוללת פעילות אגרסיבית במיזוגים ורכישות במספר מדינות, במקביל להקמת משרדים וחברות בת משלה במדינות אחרות. על פי מחקר של IDC, ההוצאה הכלל-עולמית על תכנון IP מתקדם ושירותי אינטגרציה, תסתכם בלמעלה מ-79 מיליארד דולר בשנת 2003.

נשיא ומנכ"ל אקספרט, אמנון בר-לב, אמר: "התחרות בשוק האירופאי קשה מאד. ידע מקצועי וניסיון בלבד אינם מספיקים; אתה זקוק גם לעוצמה פיננסית ולחוש אסטרטגי. אני מאמין כי הניסיון המשולב של ישראל סיד, CDB WebTech ואמפל יהיה גורם מהותי בהצלחתנו".

מייקל אייזנברג, שותף כללי ב"ישראל סיד" שאמור להצטרף למועצת המנהלים של אקספרט, אמר: "אנחנו מאד נלהבים מביצוע ההשקעה באקספרט. המומחיות ב- IP היא מצרך מבוקש ונדיר ולאקספרט יש ידע מקצועי מעמיק וניסיון בעולם ה-IP הצומח במהירות".

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully