וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אני אוהד כדורגל מודאג

5.12.2000 / 10:12

אחרי 90 הדקות האחרונות בטדי לא נותר לי אלא להסכים עם הסטיקרים שחולקו באצטדיון: גם אני אזרח מודאג. מלבד שניים שלושה מהלכים ראויים, זה היה משחק שלא עלה ברמתו על משחקי הליגה הלאומית, המשודרים בערוץ חמש ביום שישי. סימפטי, אבל היה עדיף לוותר אם יש לך משהו טוב יותר לעשות.

משחק עונה עני, אבל בינינו, תודו שזה היה צפוי. מתי בפעם האחרונה ראינו משחק עונה שענה על הציפיות? אולי כשמכבי חיפה תפרה את מכבי ת"א 0:5, אבל זה היה עוד כשברקוביץ' ורביבו שיחקו בארץ.

היום הדבר הכי קרוב לרביבו וברקוביץ' בארץ זאת האווירה בטדי. אין מה לעשות, במנהרה, בבגין דרום, מטרים לפני שנגלה לך האצטדיון, כשכל המכוניות צופרות בקצב (אוהדי בית"ר יכולים להעביר קורס בקישוט מכוניות) - זה הכי קרוב להרגיש אירופה. תוסיפו לזה את אלמנט הקור הירושלמי, שמזכיר במשהו את היבשת הנכספת. תראו לי עוד קבוצה שעולה למשחקי בית עם חולצות ארוכות ביום שמוגדר "חם מהרגיל".

טדי לא מחולק ליציעים אלא ל"גושים". זה כדי שלא יהיו לך ספקות שמהרגע שאתה נכנס פנימה, ל"גוש", אתה נפרד מהאני הפרטי שלך לטובת דבוקה הומוגנית לוחמת.

משחק? אה, המשחק. אמרו שהדו קרב בין שני הגאונים הקרואטים, רוסו ופראליה, יקבע את גורל המשחק. בפועל השניים היו מיקרוקוסמוס למשחק כולו. פראליה, שכבר נבחר כשחקן העונה על-ידי מספר כתבים בעקבות יכולתו המופלאה במשחק של נגיעה אחת, לא עזב כלל את הכדור. ג'ובאני מנגד דווקא נלחם ועשה הגנה, אבל כשרוסו נלחם בהגנה זה סימן שלא הולך לו כלום בהתקפה.

באחד המונולוגים המבריקים של סיינפלד הוא מגחכך על אוהדי הספורט, ש מתעבים שחקן מסוים אצל היריבה, וכשאותו שחקו עובר לקבוצתם, הוא הופך לאלילם. פרדוקס זה, אותו מכנה סיינפלד "אהדה לחולצות ולא לקבוצות", מקבל העונה משנה תוקף כשמתבוננים בהרכבה של בית"ר: פליקס וישראל כהן האדומים, גנון החיפאי, אלון מזרחי הפרזיט, סביליה המכביסט, אברג'יל שלא שייך לכלום, שני זרים אחוריים (שאף אחד בטדי לא יודע בשביל מה הביאו אותם), ואחד יוסי אבוקסיס (שגם הוא אדום במקור...).

במצב שכזה, לא פלא שמי שמככב בדגלים בטדי הוא עדיין אלי אוחנה (ביבי לא נחשב). בלית ברירה, המליכו בטדי את ג'ובאני רוסו כסמל. מן העבר השני, אריק בנאדו, אלון חרזי וראובן עטר, שעד לא מזמן היו שם דבר בטדי, זכו למטר גידופים.

בסך הכל רשמנו העונה 180 דקות מאופסות בין שתי הקבוצות, ועיני השתיים כבר נשואות לבלומפילד בשבת. נכון שטועמה וגרשון, חביבי המזרחי, לא ישחקו אך בכל זאת יהיה מעניין (תמיד אפשר לקלל את אילן בכר).

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully