טל שלו

גבי אשכנזי רומז על הצטרפות לגוש? "יהיו תשובות בימים הקרובים"

הרמטכ"ל לשעבר, שמנהל שיחות על הצטרפות לאיחוד מפלגות מתוכנן בגוש המרכז-שמאל אמר לפעילים שבאו לביתו כי "אין לי ויכוח על הצורך באיחוד, אני עובד בזה". בסקר וואלה! NEWS קיבלה מפלגות בין גנץ, לפיד, יעלון ואשכנזי מביא 33 מנדטים בעוד הליכוד נשאר על 27

05/02/2019
צילום: מתוך הטוויטר של אייבי בנימין, עריכה: תומר לוי

הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי אמר היום (שלישי) כי "אין לי שום ויכוח אתכם על הצורך באיחוד. אני ממש עובד בזה. מנצל את כל הטיעונים וההגיון בשביל להסביר שזה מה שצריך לעשות". לדברי הרמטכ"ל לשעבר, ששמו הוזכר כדמות שעשויה להצטרף לאיחוד במחנה המאכז-שמאל, "זה חשוב מה שאתם עושים - כדי להשפיע, אתם מגלים אחריות. התשובות יהיו בימים האלה. לכן כל יום עד הרגע האחרון חשוב. ואני מקווה שתמשיכו, אל תוותרו". אשכנזי אמר את הדברים לפעילים פוליטיים הפועלים למען איחוד בגוש המרכז-שמאל.

בסקר וואלה! NEWS שפורסם בשבוע שעבר עולה כי שילוב מפלגות מאוחד בין "חוסן לישראל" של בני גנץ, יש עתיד של ח"כ יאיר לפיד, תל"ם של משה יעלון וגם אשכנזי, שעל פי ההערכה יצטרף לחיבור מסוג זה אם יתרחש, מביא 33 מנדטים בעוד הליכוד נשאר על 27. השר וחבר הקבינט יואב גלנט הגיב היום לדבריו של אשכנזי ואמר כי "יש ביטחון בימין מול האיחוד בשמאל. זה אנחנו או הם. חייבים לבצר את הביטחון בליכוד. אני זקוק לכם והליכוד זקוק לכם. צאו להצביע".


בחירות 2019 - סיקור מיוחד בוואלה! NEWS:
הבית היהודי חוזרת לימי המפד"ל - ומתכוננת לקרב עם סמוטריץ'
גדעון סער: נתניהו מנהל מסע רדיפות נגדי ואני מבליג בשל האחריות
הסכינים אופסנו? סולחה בין אבי גבאי לאיתן כבל

עוד באותו נושא

מפורר הגושים מחכה: "מבצע גבי" יכריע את בחירות 2019?

לכתבה המלאה
גבי אשכנזי עם הפעילים, הבוקר(צילום: 'בלי איחוד – הקול אבוד')
פעילי איחוד גוש מרכז-שמאל מחוץ לביתו של גבי אשכנזי, הבוקר(צילום: 'בלי איחוד – הקול אבוד')
"זה חשוב מה שאתם עושים - אתם מגלים אחריות", אשכנזי לפעילי האיחוד מחוץ לביתו, הבוקר(צילום: 'בלי איחוד – הקול אבוד')

גבי אשכנזי, הבוקר

כ-20 פעילי 'בלי איחוד - הקול אבוד' הגיעו הבוקר לביתו של גבי אשכנזי וקראו לו לפעול ולהצטרף לאיחוד שורות במפלגות המרכז. אשכנזי יצא אל הפעילים ובירך אותם על פעילותם החשובה. אשכנזי אמר, "איחוד זה מה שצריך להיעשות, זה נכון תמיד ובוודאי עכשיו". עוד הוסיף אשכנזי כי עד הרגע האחרון כל קול הוא חשוב מאוד וציין כי "אני מקווה שנהיה אנשי בשורה".

בדרך לאיחוד? אשכנזי וגנץ(צילום: אתר רשמי, חשבון הטוויטר של אבי בניהו)
  • גבי אשכנזי
  • בחירות

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully