פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הרשתה לחבר שלה לצאת מהבית רק אם ילבש את החולצה הסופר מביכה הזאת

   הולי קוקריל קנתה לחבר שלה מתנת יום הולדת שתזכיר לו היטב מי ממתינה לו בבית בזמן שהוא יוצא לבלות. היא שיתפה בטוויטר תמונה של החבר עם חולצתו החדשה עליה מופיעה תמונה שלה עם הטקסט: "היי, אני הולי. חברה שלו!"

   הרשתה לחבר שלה לצאת מהבית רק אם ילבש את החולצה הסופר מביכה הזאת
   Laina YOUTUBE

   בסרטו - השיר של "החברה האובססיבית". רוצים לדעת איך היא נראית היום?

   איך תוודאי שהחבר לא בוגד בך כשהוא יוצא עם חברים לבלות? תצאי יחד איתם - גם אם את לא יכולה. הולי קוקריל ידעה שהחבר החתיך שלה, קארל הנאן, מבוקש בקרב הנשים ולא ממש ישמח שהיא תתלווה אליו לבילוייו עם חברים - אז היא החליטה למצוא פתרון שישאיר אותה צמוד אליו גם כשהוא יוצא מהבית בלעדיה. לכבוד יום ההולדת היא קנתה לו חולצה עליה היא הדפיסה את תמונתה וטקסט הקורא לנשים להיזהר ממנה. היא שיתפה בטוויטר תמונה של החבר המיואש בחולצתו החדשה, כשהיא עומדת מאחוריו ומחייכת - והציוץ צבר אלפי שיתופים ויותר מ-12 אלף לייקים.

   על החולצה מופיעה תמונתה של הולי והטקסט: "אם את קוראת את זה, את מסתכלת על הגבר שלי כבר יותר מדי זמן, וככה אני הייתי מסתכלת עליך אם הייתי כאן. היי, אני הולי, חברה שלו!". הולי האמינה שמדובר ברעיון יצירתי שיבטיח לה שהגבר שלה לא יבגוד בה ביציאותיו בלעדיה. היא כתבה בציוץ: "אני לא חושבת שקארל אוהב את החולצה החדשה שהבאתי לו ליום ההולדת. לבש את זה בגאווה מותק".

   הציוץ שלה:

   עוד בנושא:

   רוצים לראות איך כוכבת המם "החברה האובססיבית" נראית היום?
   שלחה דוגמנית לפתות את בעלה לבגוד בה - ולא ציפתה שהוא יגיב ככה
   הנקמה המושלמת של הבחורה ההיריונית שנבגדה על ידי בן זוגה
   אישה נבגדת "גררה" את בעלה ברחוב- כשהיא תופסת באיבר מינו