פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   "זה לא שגנבתי": שוטרים תועדו מתמזמזים בניידת והושעו מתפקידם

   שוטרים בתפקיד תועדו מתגפפים בניידת והושעו מתפקידם אחרי שהסרטון הגיע לממונים עליהם. במשטרת סנטה פה הודיעו שבכוונתם להעניש את הזוג בעונש המקסימלי האפשרי - בעוד השוטרים עצמם טוענים שלא עשו שום דבר רע

   "זה לא שגנבתי": שוטרים תועדו מתמזמזים בניידת והושעו מתפקידם
   YOUTUBE

   גם ברשת התגובות חצויות: שוטרים במדים נתפסו על חם במצלמה כהם מתגפפים בניידת - והושעו מתפקידם עד הודעה חדשה. בעוד במשטרת סנטה פה, ארגנטינה, מתכוונים לנקוט נגדם בעונש כבד - השוטרים טוענים שלא עשו דבר רע.

   בסרטון שצולם בידי עובר אורח ופורסם ברשתות החברתיות נראים זוג שוטרים, גבר ואישה, מתמזמזים בניידת משטרה החונה בסמטה שקטה לאור יום. הם ככל הנראה לא שמו לב שמצלמים אותם דרך חלון כיסא הנהג שהיה פתוח בזמן שמימשו את היצרים המיניים שלהם. הסרטון עשה את דרכו אל הממונים עליהם ואלה החליטו להשעותם עד תום החקירה.

   שוטרים עושים סקס בניידת (צילום מסך)
   שוטרים נתפסו בלהט הרגע (צילום מסך)

   עוד בנושא:

   נוסע נדהם לגלות שהנוסע לידו קורא פורנו בטיסה
   מה יהיה עונשו של הזוג שצולם מקיים יחסי מין ברכבת התחתית ברוסיה?
   בלי בושה: נתפסו עושים אורגיה בפארק ציבורי לאור יום ליד ילדים משחקים

   גורמי אכיפת החוק לא חשפו את שמות השוטרים המושעים ולא ברור מתי בדיוק אירע המקרה. בתקשורת המקומית דווח כי מזכיר כוחות הביטחון דייוויד רניירו לא ראה זאת בעין יפה. "זו הייתה טעות חמורה", הוא אמר לחדשות Aire de Santa Fe, "אנחנו לא זקוקים לאנשים כאלה בכוח שלנו. אנחנו לא מקבלים סוג כזה של התנהגות. אנו נלך על העונש המרבי האפשרי על עבירה מסוג זה". הודעת וואטסאפ של אחד השוטרים פורסמה ברשת, בה כתב לחברו שאינו מבין את החלטת ממוניו: "זה לא שנתפסתי בגניבה".