פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   העדויות מצטברות: האם אפשר לקבוע שהמפלצת מלוך נס אמיתית לגמרי?

   האם אפשר לסגור את פרשת המפלצת מלוך נס ולקבוע שהיא אכן חיה וקיימת? 11 עדויות שהתקבלו השנה מלוך נס שבסקוטלנד - כמות שנרשמה רק בשנות ה-90 - מצביעות על כך שהמפלצת בהחלט מסתתרת לה שם מתחת למים. העדות האחרונה אמינה יותר מתמיד

   העדויות מצטברות: האם אפשר לקבוע שהמפלצת מלוך נס אמיתית לגמרי?
   יוטיוב

   יש דברים שנועדו להישאר מיתוסים לנצח - והמפלצת מלוך נס, לצערנו, היא אחת כזאת. לא פחות מ-11 תצפיות של "המפלצת" נרשמו השנה ועדיין אף אחת מהן לא יכולה לאשש לנו את הסיפור. אולם, התצפית האחרונה שווה התייחסות כי היא מגיעה מאדם אמין במיוחד: היסטוריון צבאי מוערך ומדריך טיולים מנוסה שמכיר את יצורי הים היטב - ולכן כשאדם במעמדו מגיע עם עדות לקיומה של המפלצת המיתולוגית, כנראה שיש דברים בגו.

   ריקי ד.פיליפס נכח בלוך נס שבסקוטלנד בחמישי, ה-13 בדצמבר, כשהבחין ביצור מסתורי מגיח מעל פני המים. בזמן ששמונת התיירים שהתלוו אליו עלו על קרוז בסביבות השעה 14:00 בצהריים, הוא טייל לאורך הלוך והבחין ביצור המפלצתי בעל הצוואר הארוך וראש הנחש. פיליפיס בן ה-39, סופר רבי המכר בנושא לוחמה כגון "The First Casualty", אמר ל'סאן': "זה היה יצור אפור - דומה קצת לציפור. צווארו היה באורך מטר והיה לו ראש בגודל כדור רוגבי. הייתי מבולבל. אני יודע שהדינוזאורים הגיעו מהציפורים ושלרבים מהם היו שפתיים קשות, כמעט כמו מקור - אבל זה פשוט מה שראיתי. נראה כאילו יש לו צעיף על הצוואר. זה מאוד מוזר".

   תצפית נוספת של המפלצת מלוך נס (צילום מסך)
   המפלצת מלוך נס? (צילום מסך, פייסבוק)

   עוד בנושא:

   צפו ושפטו: האם ילדה בת 8 פתרה את תעלומת המפלצת מלוך נס?
   יצור ימי מפלצתי נשטף אל חופי ג'ורג'יה - ולאף אחד אין מושג מה זה