וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יו, גם להילארי יש כזה חוטיני

3.12.2000 / 19:32

חבורת בחורות חשופות חזה נעצרו אחרי שהאוטובוס בו נסעו התקרב יתר על המידה לשיירה של הנשיא קלינטון; האוטובוס, בעל חלונות שקופים במיוחד, עורר מהומה במרכז מנהטן כשקלינטון ושיירתו היו בדרכם לנשף התרמה; לא ברור עד כמה ראה קלינטון

בחורות פשוט לא יכולות לשמור מרחק מהנשיא האמריקאי. חבורת בחורות חשופות חזה נעצרו ביום חמישי האחרון לאחר שהאוטובוס בו נסעו התקרב יתר על המידה לשיירת המכוניות בה נסע נשיא ארצות הברית, ביל קלינטון.

החבורה העליזה שנעצרה סמוך לשדרה השישית בניו יורק כללה שש נשים שתחתוני תחרה בלבד לגופן ותשעה גברים שליוו אותן. דובר משטרת ניו יורק סיפר שהחבורה נעצרה אחרי שהחלה סביבם התקהלות של עוברי אורח נרגשים.

האוטובוס המצונזר הוא חלק ממסע יחסי ציבור למופעים אירוטים במסגרתו נוסעות הנשים במיטב בגדי המופע כשדמותן משתקפת דרך חלונות האוטובוס. מפגש הפסגה בין הנשים ההוללות לנשיא אירע במרכז מנהטן כששיירת הנשיא היתה בדרכה לאירוע התרמה.

לא ברור עד כמה קרוב הגיע האוטובוס אל הנשיא ועד כמה ראה ביל. דובר החברה לה שייך האוטובוס אמר כי מדובר בפרסומת על גלגלים לתיקון הראשון לחוקה (חופש הביטוי). ובאמריקה כמו באמריקה כל דבר הופך לשואו - המעצר כולו שודר בשידור חי ברדיו ניו יורק. המאזינים המאוכזבים התלוננו שברדיו לא רואים את החוטיני.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully