מלכת היופי לשעבר החלה לעבוד כמורה, ונעצרה כששלחה תמונות עירום לתלמיד

רמזי בירס, שנבחרה למיס קנטאקי ב-2014 והשתתפה בתחרות מיס אמריקה בשנה שלאחר מכן, שלחה תמונות של שדיה לנער בן 15. אם תורשע, היא עלולה להישלח לכלא ל-20 שנה

אסור לפספס
בסרטון - המורה לשעבר מובאת לבית המשפט (kwch)

רק לפני ארבע שנים הוכתרה רמזי בירס למיס קנטאקי והיתה מועמדת בתחרות מיס אמריקה ב-2015. היא ניגנה בכינור, הרשימה את השופטים והגיעה ל-12 הראשונות - אבל זה היה בעבר, ובהווה בירס הסתבכה, ועוד איך.

מלכת היופי לשעבר נעצרה לאחרונה והיא מואשמת בארבעה סעיפים פליליים, לאחר שככל הנראה שלחה תמונות עירום שלה לאחד מתלמידיה. כן, כיום (כלומר, עד לא מזמן) בירס היתה מורה למדעים במערב וירג'יניה, אך לא עוד. התמונות התגלו על ידי אמו של הנער בן ה-15 ובירס נעצרה והודתה כי בין אוגוסט ואוקטובר השנה שלחה תמונות של שדייה לנער דרך אפליקציית סנאפצ'אט.

עוד בנושא:
המורה שיכרה את התלמידים וקיימה עמם יחסי מין
התלמידים מצאו סרטון סקס של המורה עם קטינה ממשפחתה

עוד באותו נושא

התלמיד העיד: "המורה תפסה אותי באיבר המין וגררה אותי לשירותים במטוס"

לכתבה המלאה
הסתבכה בגדול. בירס בטקס (צילום: AP)
מיס קנטאקי לשעבר בדרך לכלא? (צילום: AP)

בתקשורת המקומית דווח כי עדיין לא ברור האם המורה הנשואה היתה מעורבת ביחסים לא נאותים עם תלמידים אחרים, אולם החקירה בנושא כבר החלה. "אנחנו לא יכולים להגיב בנושא, שלום התלמידים שלנו מעל הכל", נמסר מהנהלת בית הספר.

דמי הערבות הוצבו כרגע על 10,000 דולר. אם תורשע בכל הסעיפים, עלולה מלכת היופי להישלח למאסר של 20 שנה ולשלם קנסות בסך 100 אלף דולר. "אין לי מה להגיד לכם כרגע", אמרה לתקשורת כשהגיעה לבית המשפט.

בקרוב היא תצטרך להגיב (צילום: AP)

מהדורת החדשות המקומית מדווחת על הפרשה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully