קורע: הרגע המביך בו מורה הקרין בטעות פורנו לתלמידים

המורה חיבר את הלפטופ שלו למסך ענק על הקיר ויצא מהחדר בידיעה שהוא מקרין להם משהו אחר. הצחוק המתגלגל של תלמידיו החזיר אותו בבהלה לתקן את הנזק שכבר נעשה, ולרוע מזלו גם תועד

26/11/2018
LIVE LEAK

פעם המורים היו כותבים רק על הלוח או מקריאים את החומר לתלמידים. היום השיעורים כבר הרבה יותר משוכללים וכוללים מצגות מוסרטות ואמצעים טכנולוגיים כמו לפטופים וכו'. אבל זה יכול לגרום גם לתקלות מביכות - כמו זו שקרתה למורה בסין שרצה להקרין לתלמידים שלו חומר לימודי על מסך ענק שנתלה על הקיר בכיתה, אך בלי לשים לב הקרין מול כל תלמידיו קטע מסרט פורנוגרפי. הלפטופ של המורה היה מחובר למסך כאשר הוא רצה כמובן להקרין משהו אחר אך הוא הקרין את הפורנו בלי לשים לב וכשהוא בכלל היה מחוץ לחדר.

לרוע מזלו, עברו שניות ארוכות כשהתוכן למבוגרים מוקרן מול בני הנוער, שהשתוללו מצחוק ואחד מהם שהגיב מהר גם הספיק לתעד את הרגע. עד שהמורה הבין זה היה מאוחר מדי.

עוד בנושא
התלמידים גילו שהפרופסור שלהם הוא בעצם כוכב פורנו גייז
מחקר קבע: יש 3 סוגי צופי פורנו - לאיזה אתם שייכים והאם זה מסוכן לכם?

הרגע המביך

בוידאו שצילם התלמיד אפשר לראות את המורה רץ בבהלה לחדר ולשמוע את תגובות התלמידים שחלקם היו כה בשוק עד שהם לא היו מסוגלים להסתכל על המסך. אחרי כמה שניות שהוא התעסק עם הלפטופ שלו הוא הצליח לסגור את הסרטון הבוטה, אבל זה כבר היה מאוחר מדי והנזק נעשה. לא ברור מה עלה בגורלו של המורה האומלל, אבל את היום הזה בעבודה שלו הוא לעולם לא ישכח.

עוד באותו נושא

גם זה חינוך מיני? סרט פורנו הוקרן בטעות בבית ספר תיכון

לכתבה המלאה
האקשן בעיצומו
  • פורנו
  • סין

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully