וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נשיא לבנון: "תוך שמונה חודשים תיסוג ישראל מאדמות שבעא והגולן"

3.12.2000 / 9:13

העיתון הנפוץ "א-שרק אלאווסט" חושף את הדברי אמיל לאחוד אתמול בביירות; עוד הבטיח: "בשמונת החודשים הקרובים תוקם מדינת פלסטין, בגבולות שנקבעו בהסכם אוסלו, ובכלל זה ירושלים"; הנשיא הלבנוני סרב לפרט את הסיבות לאופטימיות הרבה שהביע


מאת שי שריג

"תוך שמונה חודשים יסתיים כיבוש ישראל באדמות הלבנוניות והסוריות ותוקם מדינת פלסטין". כך אמר אתמול נשיא לבנון, אמיל לחוד, במהלך פגישה עם גורמים נוצריים שנערכה בביירות.

העיתון הערבי הנפוץ,"א-שרק אלאווסט", חושף הבוקר כי נשיא לבנון הביע אתמול "אופטימיות גדולה" נוכח האפשרות שאדמות לבנון וסוריה, שנותרו בידי ישראל, ישובו לבעליהן "החוקיים". לחוד גילה כי "נותרו עוד שמונה חודשים, עד שהכל יסתיים, אדמות שבעא ישובו ללבנון, הגולן ישוב לסוריה ותוקם מדינת פלסטין בגבולות שנקבעו בהסכם אוסלו, לרבות ירושלים". לחוד הוסיף: הישראלים נמצאים במצב קשה. הם נתונים ללחצים גדולים והם מוכרחים לעשות עוד ויתורים. לכן, במוקדם או במאוחר, האדמה תשוב לבעליה".

לחוד סרב לגלות מה הסיבות לאופטימיות הרבה שהביע, ובמיוחד מה הניע אותו להגדיר פרק זמן של שמונה חודשים בלבד עד להשבת האדמות הלבנוניות והסוריות והקמת מדינת פלסטין.


0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully