וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אגאסי וקווארטן בגמר המאסטרס

2.12.2000 / 22:21

אגאסי גבר בחצי הגמר בליסבון על סאפין. קווארטן מנע מסמפראס ניסיון לזכות בתואר מאסטרס שישי בקריירה

אנדריי אגאסי וגוסטאבו קווארטן ישחקו מחר בגמר טורניר המאסטרס בליסבון (3.7 מיליון דולר).

אגאסי לא התרגש מרצונותיו של מאראט סאפין לנצח את הטורניר ולסיים את העונה במקום הראשון בעולם, וניצח אותו בחצי הגמר תוך תצוגת טניס אדירה.

פיט סמפראס היה קרוב להגשים את חלומותיהם של הרבה אנשים, שרצו גמר כל אמריקאי בין אגאסי וסמפראס. אבל אחרי מערכה ראשונה טובה חזר קווארטן לעניינים וניצח את שתי המערכות הבאות בדרך לגמר הטורניר. קווארטן יכול לסיים את העונה במקום הראשון אם ינצח מחר את אגאסי, שיעשה הכל כדי לסיים את העונה עם התואר הכי יוקרתי בסבב.

אגאסי דחה את חילופי המשמרות

אנדריי אגאסי - מאראט סאפין

כל מי שדיבר על הגיל של אגאסי ועל העייפות המנטלית צריך להוריד בפניו את הכובע, להגיד סליחה ולרוץ לקנות כרטיס לגמר הטורניר כדי לראות את האמריקאי עושה את זה גם מחר.

סאפין הצעיר התאמץ, ניסה, נפצע, אבל בסוף היה זה אגאסי שצחק. 3:6, 3:6 בתצוגת טניס מדהימה של אגאסי, שצריכה להדאיג מאוד את קווארטן בגמר מחר.

"צריך להרוויח את המקום הראשון בדירוג. אף אחד לא יתן לך את זה. זה משהו שצריך לבוא ולהוכיח שבוע אחרי שבוע", הסביר אגאסי לסאפין את משמעות הביטוי 'מספר 1'.

סאפין נקע את קרסולו במשחקון החמישי ושוב במשחקון התשיעי, אבל אגאסי היה כבר עמוק במשחק בשביל להסתמך על הפציעה של הרוסי ולקח את המערכה הראשונה 3:6. במערכה השנייה השלים אגאסי שבירה שלישית של סאפין במשחק ודהר ל- 3:6 תוך 87 דקות בסך הכל.

קווארטן היה גדול על סמפראס

גוסטאבו קווארטן - פיט סמפראס

סמפראס כבר נתן לכולם להאמין שהגמר הולך להיות קרב בינו ובין אנדריי אגאסי, כאשר זכה במערכה הראשונה 6:7. אבל אז לקח קווארטן את העניינים לידיים, לא התרגש מהמשטח המהיר הלא כל כך אהוב עליו ולקח את שתי המערכות הבאות. 3:6, 4:6 ורשם ניצחון ראשון אי פעם על סמפראס.

"לנצח את סמפראס בפעם הראשונה זה כמעט טוב כמו לזכות בטורניר עצמו. הוא תמיד היה אליל בשבילי", פרגן קווארטן ליריבו האמריקאי בתום המשחק.

1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully