וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פרצו לביתה של מדונה ויצאו עם מפתחות המכונית של גאי ריצ'י

2.12.2000 / 10:08

הפריצה אירעה בסוף השבוע בעת שהזמרת ובני משפחתה ישנו בבית; ביתה של מדונה בלונדון נשדד פעמיים בחצי שנה האחרונה ושבוע לאחר הצהרות הזמרת שלונדון עדיפה על פני לוס אנג'לס מפני שהיא בטוחה יותר

האימפריה הוכתה שנית - פריצה נוספת לביתה של מדונה בלונדון, התרחשה בסוף השבוע. הגנבים שלא ידעו להעריך את "המכה" חמקו מהבית עם מספר פריטים של חברה ואבי ילדה, גאי ריצ'י, ביניהם גם מכונית הלנג' רובר שנמצאה מאוחר יותר, נטושה באחת הסמטאות של לונדון. הזמרת, ריצ'י ושני ילדיה, ישנו בזמן הפריצה בקומה העליונה של הבית ולא חשו בדבר.

הפריצה אירעה שבוע לאחר הצהרות הזמרת בת ה-42 על כך שהיא מעדיפה לגור בלונדון על פני לוס אנג'לס "מפני שהיא בטוחה יותר". במצודה נרשמה היערכות למערכת הגנה טובה יותר.

"מספר פריטים נגנבו, ביניהם גם מכונית הריינג'-רובר", סיפר דובר המשטרה, "דבר מבין הפרטים הגנוביםפ אינו שייך למדונה", הרגיע הדובר.

ביתה השכור של הזמרת, ששוויו שלושה מיליון ליש"ט, נשדד פעמיים בחצי שנה האחרונה. שרשרת הפריצות החלה ביוני השנה - תאריך "הביקור" הראשון של הגנבים בביתה. אז חזרה הזמרת מהשקת הסרט "הדבר הטוב הבא", לדבר פחות טוב - בית מוקף שוטרים והבשורה כי הוא נשדד.

מדונה לא מאבדת תקווה, היא צפוייה לעבור בקרוב עם משפחתה לבית החדש בשווי שבעה מיליון ליש"ט בנוטינג היל שבלונדון.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully