וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ברוס וויליס מודה: "אני עדיין מאוהב בדמי"

30.11.2000 / 20:07

הדיו טרם יבש על מסמכי הגירושים וכבר מודה השחקן כי הוא אינו יכול לחיות בלי גרושתו; וויליס מכיר היום בעובדה כי חיי הזוהר שניהלו כזוג נשוי היו הגורם המרכזי לפרידה ביניהם; וויליס: אני פנוי כרגע, אבל לא מחפש. החלטתי לקחת שנת חופש לעצמי

חודשים ספורים בלבד לאחר שחתמו על הסכם גירושים, ולאחר שנתיים בהם חיו בנפרד, מודה ברוס וויליס לראשונה כי הוא עדיין מאוהב בגרושתו הטריה, דמי מור. וויליס טוען כי הם שומרים על קשר טוב ועדיין קרובים זה לזו, אולי קרובים משהיו אי פעם. לזוג יש שלושה ילדים והם מגדלים אותם ביחד. וויליס מכה היום על חטא ומודה "הלחץ התקשורתי שליווה אותנו כל חיי הנישואים והעובדה כי שנינו היינו תמיד תחת זכוכית מגדלת הקשו עלינו לקיים זוגיות יציבה".

הזוג, שבמשך שנים רבות נחשב לסמל לנישואין מוצלחים ובלתי אפשריים בהוליווד, התחתן לפני 13 שנים בנישואים חפוזים בלאס וגאס. הם חילקו את זמנם בין חווה באיידהו, בשווי שישה מיליון דולר, ובית במאליבו קליפורניה. נראה היה שחיי הנישואים מתנהלים על מי מנוחות: דמי דגמנה הריון בעירום על שער המגזין "ואנטי פייר", וברוס מת לחיות אינספור פעמים. אולם לאחר שחיו בנפרד שנתיים וחילוקי הדעות ביניהם היו בלתי ניתנים לגישור, הם החליטו לפרק סופית את החבילה. מקורבים לזוג סיפרו כי השניים נפרדו ברוח טובה וכי "אלו הגירושים השמחים ביותר בהוליווד".

זמן קצר לפני הפרידה המתוקשרת נראו וויליס ומור פעמים רבות יחד עם שלוש בנותיהם וציפורי הוליווד החלו ללחשש על חזרה אפשרית של האחד לזרועות השני. אבל דרכיהם של השניים נפרדו. "הם נראים ביחד כל כך הרבה כי הם רוצים להבהיר לבנות שלמרות שאבא ואמא פרודים הם עדיין אוהבים אותם ויהיו איתן כמה שיותר זמן", אמר חבר משותף של השניים.

סרט חדש בכיכובו של וויליס, "בלתי שביר", ייצא לאקרנים בתחילת השנה הבאה. בראיון למגזין בריטי אמר השחקן, כי כרגע הוא פנוי -לעצמו. "במשך 18 שנה ניהלתי מערכות יחסים עם נשים ולא הייתי לבד. עתה החלטתי לקחת שנה חופש ולהקדיש אותה לעצמי, אני רוצה לנסות לראות איך זה יהיה".

אולי באמת עדיף שהוא יהיה לבד קצת. לאחרונה הוא עזב את חברתו מזה שנה, הספרדיה מריה בראבו, לאחר שהתמוטטה נפשית.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully