משפחות גולדין ושאול מחו מול המתגייסים: "למדינה יש מחויבות"

לאה גולדין וזהבה שאול, אימותיהם של החיילים שגופותיהם מוחזקות בידי חמאס, התייצבו בשערי הבקו"ם, שם נערך גיוס לחטיבות גולני וגבעתי. הן ביקשו מאימהות המתגייסים להצטרף למאבק: "מי ששולח חיילים לקרב צריך גם לדעת להשיבם"

צילום: ניב אהרונסון, עריכה: איתי עמרם

לאה גולדין וזהבה שאול, אימהותיהם של חללי צה"ל סגן הדר גולדין וסמ"ר אורון שאול, שגופותיהם מוחזקות בידי ארגון חמאס בעזה, התייצבו הבוקר (רביעי) בשערי בסיס הקליטה והמיון (בקו"ם) שבתל השומר, שם התקיים היום הגיוס לחטיבות גולני וגבעתי. אימהות החללים הגישו לאימהות המתגייסים פרחים וביקשו מהן להצטרף למאבק להשבת הגופות אחרי גיוסם של בניהן.

"ראש הממשלה מפר את הברית עם משפחות חיילי צה"ל", אמרו גולדין ושאול. "מי ששולח חיילים לקרב צריך גם לדעת להשיבם. זו המחויבות של ממשלת ישראל ושל העומד בראשה - כלפינו וכלפיכן".

זהבה שאול ולאה גולדין בבקו"ם, הבוקר (צילום: ניב אהרונסון)

אביו של סגן גולדין, שמחה, סיפר היום בשיחה עם וואלה! NEWS על הסיבות שבגינן הגיעו לבסיס. "אנחנו באים לדבר עם המשפחות שמגייסות את הבנים שלהן, ושואלות מה קורה עם הדר. אנחנו מסבירים להם שבאנו הנה לחזק את צה"ל, שהמשימה שלנו להזכיר לפוליטיקאים שהם לא הביאו את הדר ואורון ולהבטיח להורים שמה שאנחנו עושים כ'מסדר הדר' זה עוצרים את התהליך הזה. מחזירים את הערכים הישנים - שלא משאירים חיילים מאחור".

לאה גולדין עם אימהות המתגייסים, הבוקר (צילום: ניב אהרונסון)
"באנו לחזק את צה"ל". שמחה גולדין, הבוקר (צילום: ניב אהרונסון)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully