וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

כתב אישום: ההומלס רצח את חברו בגלל ריב על "מקום מגורים"

30.11.2000 / 16:18

ולדימיר פינייב, חסר בית, נאשם כי רצח שניים מחבריו; עם אחד מהם רב על מקום לינה בחולות; הוא קבר את גופותיהם בחולות בת ים ולאחר זמן מה הוציא את שרידיהן; משפטו יחל בימים הקרובים

מאת אסף לוי

כתב אישום הוגש הבוקר נגד ולדימיר פינייב, הנאשם כי במהלך השנה האחרונה רצח שניים מחבריו.

פינייב, הומלס שנהג ללון באזור חולות בת ים, בילה לפני כשנה ביחד עם שני חבריו, ניקולאי גריסינוב ואלכסיי ארטמונוב, חסרי בית גם הם. השלושה שתו לשוכרה ולאחר סכסוך שהתגלע בין גריסינוב לפינייב חנק פינייב את חברו עד שגרם למותו. לאחר מכן קבר אותו בסמוך כשהוא נעזר בחברו ארטמונוב.

מספר חודשים לאחר מכן, משהגיע הקיץ, שהו ארטמונוב ופינייב בסמוך למקום הלינה של פינייב. הוא חשד בארטמונוב בגניבת מסמכים שהיו ברשותו, ותקף אותו. ארטמונוב, שהיה שיכור, ניסה להתנגד אולם פינייב הלם בו באגרופיו עד שהרגו.

את גופתו קבר סמוך למקום קבורתו של גריסינוב בעזרת חבר נוסף, שזהותו אינה ידועה למשטרה. לאחר זמן מה חזר פינייב למקום, הוציא את שרידי גופתו של ארטמונוב ופיזר אותן. בנוסף, הוציא את גולגלתו של גריסינוב והשליכה למזבלה קרובה.

המשטרה הגיעה לפינייב לאחר שעצרה צעירה הומלסית כבת 20 בחשד למעורבות בגניבת כלי רכב . בחקירתה סיפרה כי היתה עדה למעשה הרצח השני אותו ביצע פינייב. לאחר שנעצר שיתף את החוקרים גם במעשה הרצח הראשון, עליו לא ידעה כלל המשטרה. משפטו יחל בימים הקרובים.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully