וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הפסד רבעוני של 3.3 מיליון שקל לאתר הפיננסי אנליסט און-ליין

30.11.2000 / 13:12

57 אחוז מהוצאות החברה הושקעו במחקר ופיתוח מוצרים ושרותים פיננסים בחטיבת המסחר; בתחילת השנה הבאה תקים החברה מערכת למסחר וביטוח

הפורטל הפיננסי אנליסט און-ליין רשם הפסד של כ-3.3 מיליון שקל ברבעון השלישי השנה.

חברת A-Online Capital, מפעילת הפורטל הפיננסי, מחזיקה בשתי חטיבות עסקיות, חטיבת המסחר הפיננסי וחטיבת התוכן. חטיבת המסחר עוסקת בפיתוח מוצרים ושרותים פיננסים שונים, שיוצעו בתחילת השנה הבאה לקהל לקוחות החברה, ובכללם מסחר בני"ע, ביטוח, הלוואות, קרנות נאמנות, בנקאות, כרטיסי אשראי ועוד. הוצאות הפיתוח למוצרים הפיננסים הסתכמו בכ-2.1 מיליון שקל. חטיבת התוכן עוסקת באיסוף, ייצור והצגת כל המידע המחקרי והחדשותי בתחומי הפיננסים והכלכלה. הוצאות חטיבת התוכן צומצמו בשיעור של כ-5.5% לעומת הרבעון הקודם. החברה הודיעה כי היא בוחנת שיתופי פעולה עם חברות תוכן פיננסי במטרה להביא לצמצום נוסף בעלויות ייצור התוכן תוך כדי שמירה על איכותו.

החברה הציגה צמיחה של 23 אחוז בהכנסות לעומת הרבעון הקודם, שהסתכמו בכ-510 אלף שקל. כמו כן, הציגה החברה צמצום בהוצאות השוטפות בשיעור של כ-9 אחוז לעומת הרבעון הקודם. סך כל ההפסד מהפעילות השוטפת של החברה ברבעון זה צומצם בכ-18 אחוז לעומת הרבעון הקודם, והסתכם בכ-1.2 מיליון שקל.

מהחברה נמסר כי עיקר ההוצאות, בסך של 2.1 מיליון שקל (כ-57 אחוז מההוצאות ברבעון), הושקעו במחקר ופיתוח מוצרים ושרותים פיננסים בחטיבת המסחר, דבר שהוביל לרישום הפסד לרבעון של כ-3.3 מיליון שקל.

בנק הפועלים העביר לאחרונה כ-4.1 מיליון שקל לחברה תמורת הקצאת מניות. מנכ"ל החברה, קובי שמר, מסר: "אנו מקווים לסיים בקרוב גיוס הון נוסף ממשקיעים אסטרטגים אחרים. באם נסיים בהצלחה את הגיוס הנוכחי, סך כל ההון הנוסף בקופת החברה יספיק למספר שנים נוספות של פעילות ללא צורך בגיוסים נוספים, במיוחד לאור הקיטון הדרמטי הצפוי בהוצאות חטיבות התוכן והמסחר בשנה הקרובה."

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully