פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   רימון הלם הושלך לעבר ביתו של עורך דין בכיר בת"א; אין נפגעים

   שוטרים הוזעקו לביתו של עו"ד ישראל קליין והחלו בסריקות ובחקירה ראשונית לבירור נסיבות האירוע. במשטרה בודקים אם התקרית קשורה למשפט רצח המתנהל במדינה זרה, שבמסגרתו מייצג עו"ד קליין את רעייתו של צעיר ממרכז הארץ שנרצח לנגד עיניה בחו"ל

   ביתו של יהודה ששי בחדרה אשר רימון נזרק לעברו, אוקטובר 2010 (שלומי גבאי)
   (צילום ארכיון: שלומי גבאי)

   רימון הלם הושלך היום (חמישי) לעבר ביתו של עורך הדין הבכיר ישראל קליין ברחוב הנוטר שבתל אביב. למקום הוזעקו שוטרים שהחלו בסריקות ובביצוע פעולות חקירה ראשוניות לבירור נסיבות המקרה. חבלן משטרה הוזעק אף הוא למקום האירוע כדי לבחון את הרימון. לא היו נפגעים באירוע.

   במשטרה בודקים אם זריקת הרימון קשורה למשפט רצח המתנהל במדינה זרה, שבמסגרתו מייצג עו"ד קליין את אשתו של צעיר ממרכז הארץ שנרצח לנגד עיניה בחו"ל. אחרי הרצח עצרה המשטרה המקומית, בשיתוף ימ"ר מרכז, שני עבריינים ישראלים החשודים במעשה. הרעייה אמורה להעיד במשפטם של השניים, ועל כן במשטרה בודקים אם זריקת הרימון הייתה מכוונת להזהיר את העדה מלהעיד נגד שני החשודים. בנוסף, הבוקר קיצר בית המשפט העליון את עונשו של לקוח אחר של עו"ד קליין, העבריין הבכיר איתן חייא. במשטרה יבדקו גם את האפשרות כי זריקת הרימון קשורה בכך.

   מהמשטרה נמסר כי "סמוך לשעה 17:10 הושלך לעבר חצר בית רימון שהתפוצץ וגרם לניפוץ שמשות, ללא נפגעים בנפש. בקרבת האירוע שהו בני המשפחה בבית ולא נפגעו. חבלן משטרה וחוקרי זירה פועלים בזירה לאיסוף ממצאים ובמקביל עורכים השוטרים סריקות ואיסוף ראיות".