המועמד של הרפובליקנים בנבאדה: סרסור המנהל שבעה בתי בושת

דניס הוף יתחרה על מושב בבית הנבחרים של המדינה, אחרי שניצח בפריימריז של המפלגה. הוא כתב את הספר "אמנות הסרסור" ומעריץ את טראמפ. "הוא היה כמו כריסטופר קולומבוס עבורי"

14/06/2018
צילום: CNN

המערכת הפוליטית בארצות הברית נערכת לקראת בחירות אמצע הקדנציה, שייערכו בחודש נובמבר הקרוב, ובמדינות השונות נערכות בחירות פנימיות כדי לקבוע מי יהיו מועמדים שייצגו את המחוזות השונים בבחירות לקונגרס, וכן בבחירות לבתי המחוקקים של המדינות השונות.

בין הדמויות שנבחרו ביום שלישי האחרון היה גם אחד חריג במיוחד: דניס הוף, סרסור ומנהל של שבעה בתי בושת במדינת נבאדה, נבחר כנציג המפלגה הרפובליקנית באחד המחוזות במרוץ לבית המחוקקים של המדינה. הזנות בנבאדה מותרת בכמה מחוזות כפריים בנבאדה בתוך בתי בושת בלבד.

הוא הדיח את ג'יימס אוסקרסון, מחוקק שנבחר שלוש פעמים בעבר המשמש מנהל בכיר בבית חולים. השניים התמודדו גם לפני שנתיים, אז זכה אוסקרסון לרוב. כעת, בכדי להיבחר לבית הנבחרים של נבאדה, יהיה עליו לנצח את המועמדת הדמוקרטית שמולו בחודש נובמבר.

כיכב בריאליטי על בית הבושת שלו. הוף(צילום: AP)

הוף כתב את הספר "אמנות הסרסור" (The Art of the Pimp), וכיכב בריאליטי למבוגרים של רשת HBO בשם "Cathouse", שתיעד את אחד מבתי הבושת שברשותו. ההתמודדות של הוף אינה מקרית. בין ההצעות שיעלו להצבעה בנובמבר גם ביטול מעמד החוקי של בתי הבושת, מה שיביא לסגירתם.

ומה היה למועמד הנבחר והמאושר לומר? "דונלד טראמפ היה כמו כריסטופר קולומבוס עבורי", אמר לסוכנות AP, "הוא מצא את הדרך ואני קפצתי עליה". הוא גם אמר כי ימכור חלק מבתי הבושת שברשותו כדי להתמקד בפוליטיקה.

עוד בוואלה!

קל, מהיר, קומפקטי ומלא בסטייל: הקורקינט של OKAI משנה את חוקי המשחק

בשיתוף בנדא מגנטיק
  • ארצות הברית
  • נבאדה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully