הוכחה למסע בזמן? אלמנה נדהמה לגלות מיהו החשוד בפריצה לביתה

קאת'י התקשרה למשטרה וסיפרה שמישהו פרץ לביתה ושנדמה לה שהוא במקלחת. כשנכנסה לשם, היא נדהמה למצוא אדם שנראה כמו גרסה צעירה של בעלה המנוח. רוצים עוד הלם? אפילו היה לו את אותו קעקוע

14/06/2018
APEXTV

כשקאת'י חשדה שמישהו מנסה לפרוץ לתוך הבית שלה, היא עשתה מה שכל אדם שפוי היה עושה ומיד טלפנה למשטרה, אך מהר מאוד הלחץ של האישה האלמנה גבר והשוטר מהצד השני של הקו התקשה מאוד להרגיע אותה. לפי הדיווח של ה"דיילי סטאר": הבריטי היא אמרה לשוטר:"אני חושבת שמישהו פורץ. אני לא יודעת איפה הוא, אני חושבת שאולי הוא שבר משהו בחדר המקלחת ונפצע". השוטר ייעץ לה לנסות לשמור על שקט עד שהרשויות יגיעו למקום ויבינו מה בדיוק קורה שם, ובעיקר ביקש ש"לא תיכנס למקלחת". אבל קאת'י לא הקשיבה, והדבר המדהים שראתה שם עשוי להיות ההוכחה לקיום מסע בזמן.

עוד בנושא

נוסע בזמן משנת 2118 חושף תמונה מטרידה "מהעתיד"
אוקיי, זה די מלחיץ: נוסע בזמן חושף איך ייראו החיים שלנו ב-2055

עוד באותו נושא

"נוסע בזמן" משנת 6491 נמצא דובר אמת בבדיקת פוליגרף - ואלה התחזיות ההרסניות שלו

לכתבה המלאה

צפו בסיפור המלא ותחליטו בעצמכם

לפי הדיווח של ערוץ היוטיוב APEXTV היא מצאה את הפורץ עירום מכף רגל ועד ראש באמבטיה שלה ואמרה לשוטר: "אני חושבת שהוא ישן, אבל הוא מדמם ועירום. אלוהים אדירים. רגע, מה, ג'ון?". כששמע את קאת'י מכנה את האדם בשם, השוטר שאל: "את מזהה אותו? את יודעת מי הוא?", והיא ענתה: "זה בעלי, הוא מת ב-2001". לאחר מכן היא מלמלה פרטים נוספים מתוך בלבול ותדהמה ברורים. "אבל זה לא הוא, אלוהים. זה לא, זה לא. אבל יש לו את אותו הקעקוע. הוא צעיר ממנו, צעיר בהרבה. הוא נראה כמו מתי שנפגשנו. אלוהים אדירים".

באותו שלב, השיחה המוזרה התנתקה מבלי שקאת'י אישרה האם אכן מדובר בגרסה צעירה של בעלה המנוח. בעוד אנשים רבים נדהמו מכל זה והסיקו שאכן מדובר בבעלה, שהגיע מהעבר לפגוש אותה, יש לא מעט שחושבים שהשיחה כולה מזויפת. "זה נשמע כל כך מבוים", אמר אחד מהם, "אף שוטר לא נשמע ככה, והכל שקט מדי מסביב".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully