וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

האומן 17 בקאמבק זריז

29.11.2000 / 21:31

בעלי המועדון הודיעו על פתיחתו המחודשת מחר אחרי הצתתו לפני כשבוע; יחצ"ני המועדון שבו להסתובב ולחלק הזמנות; המסיבה של יום חמישי תחת הכותרת: "house on fire"

מאת הלית לוי

קצת יותר משבוע לקח לבעלי המועדון האומן 17 להתאושש מהצתתו. ההצתה הביאה להשבתת הפעילות במועדון בסוף השבוע האחרון. ביום שלישי שעבר, הזדעזעו חובבי האומן באשר הם, לאחר שהתגלה כי אלמונים הציתו את המועדון, בין היתר על ידי שפיכת דלק על דלתותיו. המומים מהמעשה ומשוכנעים כמובן שמדובר בפיגוע המוני, נאלצו מעריצי האומן להסתדר שבוע בלעדיו.

בעלי המועדון יצאו מהר מאד מההלם והחלו לעבוד, לא לפני שביקרו מספר פעמים במשטרה. הביקורים נבעו, בין היתר, מהחשש הראשוני (והמופרך נכון להיום) שהם עצמם עומדים מאחורי ההצתה. שלושים אנשים גוייסו למשימה. הם עבדו כמעט 24 שעות ביממה, כדי להביא לפתיחה המחודשת של האומן מהר ככל האפשר. את מבצע ההתגייסות אפשר להגדיר כהצלחה: מחר צפוי המועדון להיפתח שוב.

השבוע כבר נצפו יחצ"ני המועדון מסתובבים במקומות המוכרים וחילקו הזמנות תחת הכותרת "house on fire” . למי שהבדיחה הזו לא הספיקה, חולקו גם אקדחי מים. הפוך על הפוך וכאלה.

מעבר להפסד הכספי הגדול, "כמה מאות אלפי דולרים", הופתעו בעלי האומן בעיקר מהתגובות. אייל כץ, מבעלי המקום, מנסה לסכם: "זה חצה את גבולות המועדון. התקשרו אלינו גם אנשים שהם לא בליינים אלא רק מכירים את התופעה הזו שנקראת האומן 17".
-מה קורה עם החקירה?
"החקירה עדין נמשכת. יש למשטרה כיוונים אבל לא משהו ספציפי"
-חקרו גם אתכם?
"בהתחלה כן, וזה היה טבעי שייבדקו אותנו".
-הספקת לתקן את הכל.
"עדין לא, יש עוד כמה דברים שהזמנו מחו"ל ואנחנו מחכים להם. אבל המועדון, הוא חוזר לפעילות".

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully