וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סרטים כחולים הוא יראה רק בכלא

29.11.2000 / 14:42

תושב שנחאי שסחר בעשרות אלפי סרטים פונוגרפיים נידון למאסר עולם; השופטים מקווים כי העונש החמור ירתיע סוחרים בתחום הפצת הפורנוגרפיה; סרטי וידאו פיראטיים מציפים את סין בשנים האחרונות

בית הדין הגבוה בשנחאי גזר מאסר עולם על קה ג'ינגסאן, בן 29, שסחר בכ-46,000 סרטים פורנוגרפיים. ערעורו של קה על גזר הדין נדחה, ובית המשפט מסר שחומרת פשעיו של קה גרמה לעונש הקשה, וגם לעיקול רכושו האישי.

קה, שעבר לשנחאי ממחוז זייג'יאנג הסמוך, נעצר בשנה שעברה אחרי שהמשטרה פשטה על שתי דירות ועל חברת משלוחים מקומית, וגילתה קרוב ל-30,000 סרטים פורנוגרפיים על גבי דיסקים. לפי דיווחים נשלחה הסחורה לקה ממחוז גואנגדונג הדרומי, שהוא המקור לרוב סרטי הוידאו הפיראטיים שהציפו את סין בשנים האחרונות.

בסין מקווים כי חומרת העונש תשמש כאזהרה לסוחרים בפורנוגרפיה, שמזלזלים בחוק הסיני ומצליחים לעורר גם את זעמם של כמה עיתונים במדינה. העיתונים בשנחאי נרתמו למלחמה בתופעה ודיווחו לאחרונה על סוחר סרטים פורנוגרפיים שמעמיד דוכן מחוץ לאחד מבתי החולים הראשיים בעיר הם גם דיווחו על התופעה שנפוצה בשווקי העיר, לפיה ניגשים אנשים לתיירים ומציעים להם מה שמכונה "סרטים צהובים". הרשויות במדינה מצליחות לתפוס מליוני סרטים בכל שנה, אולם היקף המסחר הרבה יותר רחב.

למרות החוק הנוקשה, תמונות אירוטיות נפוצות יותר ויותר בעיתונים רבים בסין, שמוצגים לראווה בדוכני העיתונים והספרים.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully