ח"כ מיכאלי, הסיבוב הפוליטי שלך על בית"ר פגע בכל אישה שתותקף מינית

הסרטון שבו תועד אנתוני וארן, שחקן בית"ר ירושלים, הגעיל גם אותי, אבל גועל אינו פלילי. כשהתפזר הערפל התגלה שהדברים נעשו בהסכמה. ההאשמות על "אונס קבוצתי מתועב" התבררו, כמה מפתיע, כהשתלחות אוטומטית חסרת ביסוס, שפגעה בכולם - גם באישה שמיכאלי ביקשה להגן עליה

נדב שטראוכלר
ברני ארדוב

ח"כ מרב מיכאלי, זה כמה ימים שאני לא מצליח לאתר במה פומבית, ולו אחת לרפואה, בה את לא צועקת את המילים "אונס", "שחקן בית"ר ירושלים" ו"אנתוני וארן" - תחת כל עץ רענן. ראיתי שרצת להגיש תלונה במשטרה והעלית תמונה נוזפת מהתחנה לפייסבוק שלך, שמעתי אותך ברדיו, קראתי בעיתונים, באתרים השונים ובטלוויזיה מתבטאת בביטחון רב על אונס קבוצתי מזעזע שביצע אנתוני וארן, שחקן בית"ר בבחורה חסרת הכרה מאותו סרטון שהופץ.

לא לכאורה, לא כביכול, לא אולי או ייתכן.
אונס. קבוצתי. מזעזע. את קבעת.

עכשיו לשורת העובדות: לא הוגשה כל תלונה נגד השחקן, הבחורה מהסרטון הצהירה שהמעשה היה בהסכמה ולא רק זאת - היא אף ידעה שהיא מצולמת באירוע שאירע לפני כארבע שנים.

עוד בוואלה!

תקיפו את עצמכם: מה זה ביטוח מקיף ומתי הוא מתגלה כקריטי?

לכתבה המלאה
האם לא היה נכון שתגלי מעט יותר אחריות? מיכאלי (צילום: ניב אהרונסון)

גבירתי חברת הכנסת, האם את מבינה שבמעשיך פגעת בשחקן, בבחורה המופיעה בסרטון, ואף יותר גרוע מכך בכל אישה שחלילה תותקף מינית בעתיד? האם את מבינה את משמעות חריצת הגורל שעשית לאותו בחור - שחקן הכדורגל וחבריו לסרטון? את הנזק התדמיתי שאולי לעולם לא ישוקם? האם לא היה נכון שתגלי מעט יותר אחריות ופחות אופורטוניזם תקשורתי ותבדקי לפני שאת יוצאת בהכרזות כה קשות בעשרות ריאיונות בכל כלי תקשורת אפשרי?

מודה, גם אני נגעלתי מהסרטון, כמו גם רוב מי שנחשף אליו. אבל מפה ועד להשתוללות התקשורתית חסרת הרסן והספקות? אם אני השחקן, מחר על הבוקר אני ניגש לאותה תחנת משטרה בדיוק ומגיש תלונה על אונס. אונס תקשורתי. לכאורה.

וארן מגיע לחקירה, אתמול (צילום: ברני ארדוב)

את הכסף שיתקבל מאותה תלונה אתרום לקרנות לנפגעות תקיפה מינית. עבור אלה שבאמת נפגעו, ולא כאלה שמנסות לעשות סיבוב מגלומני על נפגעות ונפגעים. אני מצפה ממך מרב לעשות. אם לא את המרב, אז לפחות את המעט, ולנצל את עשרות הבמות מהן זעקת לשווא, כדי להתנצל בפני השחקן, בפני המשתתפת בסרטון, בפני גברים שחוו על בשרם את הבושה של תלונות שווא - ממש כמו זאת שלך ובפני כל הבחורות שנפגעו מתקיפות של עבריינים אמיתיים.


הכותב הוא יועץ תקשורת, מנכ"ל שותף בלניאדו-שטראוכלר תקשורת

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully