וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

"מקדונלדס סעודיה" תורמת כסף לילדים פלסטינים

28.11.2000 / 14:27

הזכיינים הסעודים הודיעו כי יתרמו ריאל אחד עבור כל ארוחת מקדונלד'ס שירכשו אזרחי המדינה בחודש הרמדאן; הכסף יועבר לבתי חולים המטפלים בילדים פלסטינים; בממלכה גוברות הקריאות להחרים את מוצרי ארצות הברית; דוברת מקדונלד'ס בישראל: הרשת תורמת גם לבתי חולים בישראל

חברת מקדונלדס בערב הסעודית הכריזה על קמפיין במסגרתו תגייס תרומות למען ילדים פלסטינים. במדינה גוברות הקריאות להחרים את מוצריה של ארה"ב בעקבות ההתנגשויות בין ישראל לפלסטינים, וטענות הפלסטינים כי ארה"ב מוטה לטובת ישראל.

על ההקמפיין הכריזו שתי חברות, שבבעלותן 60 סניפי מקדולנדס ברחבי הממלכה הסעודית, כולל שני סניפים במכה, העיר הקדושה לאיסלאם. החברות הודיעו כי יתרמו ריאל סעודי אחד (כשקל אחד), עבור כל ארוחת מקדולנדס שירכשו אזרחי ערב הסעודית במהלך חודש הרמדאן.

דוברת מקדונלד'ס בישראל אמרה לוואלה! חדשות כי מדיניות
החברה היא לתרום לבתי חולים לילדים בכל העולם. לדבריה, החברה תרמה לבית חולים לילדים "שניידר" בישראל, וכן לאגודה למלחמה בסרטן. הדוברת הוסיפה כי "בדומה לכך עושה הזכיין הסעודי שהחליט לתרום מהכנסותיו לבית חולים פרטי המטפל בילדים פלסטינים".

"הצורך לתמוך באחינו הפלסטינים הביא אותנו לפתוח בקמפיין", אמר הנסיך משעל אל חאלד, חבר חצר המלוכה הסעודית, ומנהל הקמפיין.

הנסיך אמר לעיתון "א-שרק אל אווסט" כי החברה הודיעה להנהלת מקדונלדס בארצות הברית על הקמפיין, שעל פי ההערכות יגייס יותר ממאה אלף דולר.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully