וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חשיפה: שגיאת כתיב בקעקוע החדש של דיוויד בקהאם

28.11.2000 / 13:36

כוכב מנצ'סטר חזר לביתו שמח וטוב לבב, כשבאמתחתו הפתעה לאישתו: קעקוע הנושא את שמה, בשפה ההינדית; למרבה הפאדיחה, התגלה כי השם נכתב עם אות מיותרת; בסרט חדש על חייו מספר הכוכב כי חלם לקעקע את שמה של אשתו, אך חשש לעשות זאת באנגלית כדי לא להראות נדוש

לדיוויד בקהאם, כוכב מנצ'סטר יונייטד, הייתה פאדיחה ענקית השבוע, כאשר התגלה כי בקעקוע החדש שלו יש שגיאת כתיב. זה לא היה כל כך נורא, אם הקעקוע לא היה נושא את שמה של אישתו.

בשבוע שעבר חזר בקהאם לביתו שמח וטוב לבב, שבאמתחתו הפתעה נעימה לפוש: הוא עשה את המעשה הרומנטי האולטימטיבי, וקיעקע את שמה על זרועו. דיוויד חשש להראות נדוש, ולכן במקום לכתוב את שמה באנגלית, בחר להצהיר את אהבתו בשפה ההינדית. הכל היה טוב ויפה, עד שמומחים לשפה ההינדית גילו כי בכתובת, שאורכה כעשרים סנטימטרים יש טעות, ובמקום ויקטוריה, נכתב שם ויהקטוריה.

פאדמש גופטה, נשיא הקהילה ההינדית בבריטניה, טוען כי "מי שכתב את הקעקוע הזה עשה שגיאת כתיב. בהינדית לא כותבים את השם ויקטוריה עם האות "הא". דובר המחלקה ההינדית בשגרירות הודו בלונדון הוסיף כי "ויקטוריה הוא שם שההודים רגילים לכתוב אותו, בגלל המלכה ויקטוריה".

את הקעקוע כתב לואיס מולואי, שקעקע גם את דמות המלאך ואת שמו של בנם של הזוג, ברוקלין, על גבו של הכוכב. בסרט חדש על השחקן, "דיוויד בקהאם האמיתי", הוא מצהיר כי רצה לכתוב את שמה של אשתו על זרועו מזה זמן רב, אבל לא רצה לעשות זאת באנגלית, כדי לא להראות נדוש. עדיף נדוש מאשר אהבל.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully