בהלה בביה"ח קפלן: אסיר שהובא לטיפול פונה מחשש לניסיון התנקשות

מידע שהגיע לרופאו של העבריין שניר וזאנה העלה חשש לכוונה לפגוע בו בבית החולים. וזאנה הועבר לניידת שב"ס מאובטחת ושוטרים פתחו בסריקות בסופן נמצא אקדח - שהתברר כאקדח פלסטיק

05/03/2018
בית חולים קפלן, רחובות. פברואר 2016. אבי כהן
וזאנה הועבר לניידת שב"ס לעיני עשרות מטופלים. בית החולים קפלן(צילום: אבי כהן)

בהלה פרצה היום (שני) בבית החולים קפלן שברחובות בשל מה שנראה תחילה כניסיון התנקשות בחייו של שניר וזאנה, מי שנחשב למחסל בשורות ארגון הפשע של העבריין שלום דומרני. וזאנה, הנושא עונש מאסר והובא לבית החולים בסיוע כוחות משטרה ושב"ס, הגיע אל המוסד על מנת לעבור בדיקה במחלקה האורתופדית. אולם, אל הרופא המטפל בו הגיע זמן קצר לפני הגעתו של וזאנה לבית החולים מידע על אודות כוונה להתנקש בחייו.

וזאנה הועבר במהרה לניידת שב"ס מחוץ לבית החולים, שהוקפה בלוחמי יחידת נחשון של שירות בתי הסוהר - כשהם חמושים ברובי אם-16 עם כדור בקנה. מבצע המילוט נערך לעיני עשרות חולים ובני משפחותיהם במסדרונות בית החולים. כוחות המשטרה פתחו בסריקות שבמהלכן נמצא זוג אופניים בסמוך למרפאות החוץ של בית החולים שבהם הוסתר תיק ובתוכו אקדח.

אולם, בירור קצר העלה כי מדובר באקדח פלסטיק ואנשי השב"ס השיבו את וזאנה אל תוך מבנה בית החולים. המשטרה פתחה בבדיקת פרטי הנסיבות בניסיון להבין אם האופניים שנמצאו במקום הוחדרו לשטח בית החולים כחלק מכוונה לפגוע בווזאנה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully