וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

"הנבחרת הצעירה": פרשה בהמתנה

28.11.2000 / 11:31

דו"ח חקירה שמן ועסיסי הוגש אתמול להתאחדות על ידי מודיעין אזרחי, אך דן חי טוען שהוא יכול להוכיח את חפותם של השבעה. ההחלטה על אופן הטיפול צפויה להתקבל בהתאחדות עד יום חמישי

דו"ח מקיף של עשרות עמודים העוסקים בפרשת "בת הטובים", הוגש אתמול להתאחדות על ידי מודיעין אזרחי.

הדו"ח כולל תיאורים מפורטים ועסיסיים על אירועי ערב המשחק מול בוסניה במלון כפר המכביה. על פי ידיעות אחרונות, הדו"ח מגלה כי הנערה קיימה יחסים בעבר עם מספר רב של שחקני כדורגל ומספר הפלאפון שלה עבר בין הכדורגלנים. כמוכן נאמר שוב כי הבאתה של הבחורה לכפר נעשתה לבקשת השחקנים על ידי שוער משנה של קבוצה בליגת העל.

העיתונים היומיים ידעו לצוטט בכירים בהתאחדות, שראו את הדו"ח ותיארו את המופיע בו כ-"חומר לתסריט עבור סרט פורנוגרפי" (ידיעות אחרונות), או פשוט כ-"גועל נפש" (מעריב).

ביומיים האחרונים נפוצו שמועות כי לפחות חלק מהשחקנים רצו להודות, אך לא עשו זאת בשל הוראתו של עורך הדין דן חי או בשל התנגדותם של שחקנים אחרים המעורבים ולא היו מוכנים להודות. על פי הפרסומים השונים, השלישייה של מכבי ת"א- ברוך דגו, מני לוי ורוני גפני עמדה בראש המתעקשים לא להודות.

דן חי מכחיש את השמועות הללו וטוען כי על פי החקירה שהוא מנהל מוכחת חפותם של שחקני האולימפית. חי סיפר כי 3 בחורים, שלא שייכים לנבחרת, התוודו בפניו כי הם היו אלו שבילו עם הבחורה בערב המדובר וכי הם עמדו בתוקף על כך שאף אחד משחקני הנבחרת לא היה נוכח. גירסה זו תואמת את גירסת השחקנים כפי שהוצגה על ידי לא אחר מחי עצמו.

החלטת ההתאחדות האם להעמיד לדין את השחקנים, את כולם או את חלקם ובאיזה סעיפים יואשמו תיפול כנראה עד יום חמישי.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully