וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אם חד הורית הידועה כאלכוהוליסטית נרצחה מול ילדיה

28.11.2000 / 7:14

האישה, בת 32, עלתה לארץ עם שני ילדיה בני השלוש והשבע לפני שלושה חודשים; שכניה הכירו אותה כאלכוהוליסטית; ככל הנראה נרצחה על ידי שותפה לדירה במהלך קטטת שיכורים; ילדיה הועברו למעון

מחקירת הרצח אתמול בקריית אתא עולה כי הוא נעשה ככל הנראה במהלך קטטת שיכורים. הנרצחת היא אינה לווין, אם חד הורית, שנדקרה בסכין לנגד עיני ילדיה הקטנים. את הרצח ביצע, על פי החשד, שותפה של האישה לדירה. הוא אושפז בבית החולים לאחר ששתה לשוכרה עד לאובדן הכרה.

אתמול בשעה עשר בבוקר התקשר למשטרה גבר כבן 35 והודיע כי בא לבקר את ידידתו בדירתה וגילה כי היא נרצחה. אמבולנס שהוזעק לדירת השיכון בקריית אתא מצא את האישה מוטלת בשלולית דם כשעל גופה סימני דקירות. בסלון נמצאו ילדיה של האישה, בני שלוש וחצי ושבע וחצי. בחדר הסמוך נמצא צעיר כבן 25, כשהוא חסר הכרה משכרות. בדירה נמצאו בקבוקי משקה רבים.

רב פקד בני אבליה ממשטרת זבולון, החוקרת את הרצח, מסר כי החשוד ברצח הוא השותף לדירה. כן עוכבו לחקירה שני גברים נוספים, שהיו גם הם שיכורים. המשטרה מעריכה כי הרצח נעשה במהלך קטטת שיכורים.

מעריב מדווח כי נער המתגורר בשכנות לנרצחת סיפר כי ארבע שעות לפני מציאת הגופה התדפק השותף על דלתו ואמר כי אינו מצליח להרגיש את דופק האישה הנרצחת. שכנים אחרים סיפרו כי האישה היתה ידועה כשתיינית ורוב שעות היום היתה בגילופין. לדבריהם היא וחבריה היו מתדפקים על דלתות השכנים ומבקשים כסף למשקה.

שמה של האישה לא הותר לפרסום. היא עלתה לארץ לפני מספר חודשים יחד עם שני ילדיה הקטנים. בלשכת הרווחה של קריית אתא היו מודעים למצבה ושקלו להוציא את הילדים מחזקתה. לאחר הרצח הועברו הילדים למעון.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully