המלצות המשטרה בתיקי נתניהו והאמת על יעקב פרי: המהדורה המרכזית של וואלה! NEWS

לקראת פרסום ההמלצות ראש הממשלה נגד המשטרה,סערת התפטרותו של יעקב פרי, תנועת הרכבות תופסק שוב לטובת עבודות, פסיפס מיוחד התגלה בקיסריה, הזמר אדם חוזר הביתה אחרי אשפוז ממושך.

יעקב אילון

וואלה! NEWS משיק את מהדורת החדשות המרכזית ב-14:00 עם יעקב אילון, לצד נבחרת החדשות של וואלה! NEWS. המהדורה תועבר מדי יום בשידור חי מהאולפן ותשודר באתר ובאפליקציית וואלה! NEWS. היום במהדורה:

חקירות ראש הממשלה בנקודת רתיחה. המשטרה על סף המלצה להעמיד את ראש הממשלה לדין, קרוב לוודאי גם על שוחד, והוא מנגד במתקפה חזיתית ואישית על המשטרה ועל העומד בראשה.
כתב המשטרה אבי אשכנזי עם הפרטים.
שרת התרבות והספורט מירי רגב ויו"ר התנועה לאיכות השלטון אליעד שרגא התראיינו בנושא.

מערכת הביטחון מעלה כוננות בגדה לקראת תפילות יום השישי. הפרשן הצבאי אמיר בוחבוט עם הפרטים.

בג"ץ דחה על הסף את ערעורם של רוצחי הנער מוחמד אבו ח'דיר.הכתב לענייני משפט דניאל דולב מדווח מבית המשפט העליון.

ראש השב"כ לשעבר יעקב פרי ממפלגת יש עתיד, התפטר אתמול מהכנסת ערב גילויים בתוכנית עובדה שמסר גרסאות שקריות על שירותו הצבאי. העיתונאי גדי סוקניק עם חשיפה נוספת.

אלי ישי, שהיה יו"ר ש"ס והיום עומד בראש תנועתו יחד, אומר בראיון לתוכנית וואלה TALK שהקלטות רבות שטרם נחשפו מצביעות על כך שהרב עובדיה יוסף העדיף אותו על פני אריה דרעי. הראיון המלא במגזין סוף השבוע.

בעוד עשרה ימים תיסגר שוב מסילת הרכבת בין בית יהושע לתל אביב לרגל עבודות. כתב התחבורה אור רביד עם הפרטים על עבודות התשתית והפקקים הצפויים.

הזמר אדם השתחרר היום מבית החולים לאחר 4 חודשי אשפוז במהלכם נשקפה סכנה לחייו, שגיא בן נון כתב וואלה תרבות הביא מדבריו.

בקיסריה התגלה פסיפס רומי נדיר מהמאה השניה והשלישית לספירה. יואב איתיאל על היצירה שהתגלתה בעבודות שחזור הגשר.


הצטרפו בכל יום ראשון עד חמישי בשעה 14:00 לשידור החי מהאולפן השקוף: יעקב אילון ונבחרת החדשות של וואלה! NEWS עם כל הדיווחים והפרשנויות על אירועי היום

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully