אלי ישי: עצוב לי על התרסקות ש"ס בראשות דרעי

פועל לחזור לממשלה ולכנסת, מבכה את חוק המרכולים ולא חוסך ביקורת מיו"ר ש"ס. שר הפנים לשעבר בריאיון באולפן וואלה! TALK

יעקב אילון
08/02/2018
צילום סטילס: ראובן קסטרו עריכת וידאו, נועה לוי

"אני כאוב על מה שקורה בתנועת ש"ס, זאת תנועה שיקרה לי וקשה לי לראות את ההתרסקות שלה תחת הנהגתו של דרעי", כך - תוך ביקורת ישירה וקריצה למצביעים - מיפה אלי ישי את מיקומו הנוכחי במפה הפוליטית הישראלית.

בריאיון באולפן וואלה! TALK, דיבר שר הפנים ויו"ר ש"ס בעבר על מנהיגה הנוכחי של התנועה, על עתיד מפלגת "יחד" ועל סערת חוק המרכולים. "הייתי שר הפנים פעמיים, שמרנו על הסטטוס קוו, ניסינו ליצור גשר בין חילונים לדתיים, לצערי הרב אדם שפועל ברעש ובצלצולים, שלא יתפלא שהשסעים בחברה הישראלית הולכים ומתרחבים. זה היה צריך להתנהל אחרת, כל חברי הכנסת החרדים מרגישים מאוד לא בנוח עם כל מה שקרה".

טוב לדעת (מקודם)

שיטת השחייה שתשנה את חייכם (ותעשה אתכם חטובים)

מוגש מטעם TI SWIM
שמרנו על הסטטוס-קוו". ישי באולפן(צילום: ראובן קסטרו)

על פי ישי, "תנועת יחד ערוכה ונערכת לקראת הבחירות הבאות, רצה בכל הכוח לבחירות המוניציפליות ולכנסת, ולפי מה שאני רואה בסקרים נצליח בעזרת השם"

אריה דרעי אמר: "על דבר אחד אין בש"ס מחילה, על מרידה במועצת חכמי התורה"

"מי ששמע וציית למועצת חכמי התורה לכל דבר זה היה אני, כולל הרב עובדיה יוסף. מי שלא ציית לאורך כל הדרך וסילף ולא פעם לא אומר את האמת למועצת חכמי התורה, ופוגע ומתמרד מול מועצת חכמי התורה לצערי הרב זה אריה דרעי. אתה רואה איך זה מתנהל היום, ועצוב לי על תנועת ש"ס, עצוב לי שש"ס בראשותו של אריה דרעי מתעסקת וצוללת מתחת לאחוז החסימה".

"רואה בסקרים שנצליח"(צילום: ראובן קסטרו)

ישי סיפר כי הוא כותב ספר ("יש דברים שאני אכתוב שם שלא נאמרו עד היום"), הצהיר כי הוא לא מתכוון "לזגזג לעולם כאיש ימין" והתייחס בהרחבה לתוכנית הגירוש של מבקשי המקלט. "אני שמח שהובלתי לבניית הגדר, בלעדיי לא הייתה גדר, גירשנו למעלה מעשרת אלפים מסתננים, ואפילו בלחיצת יד בשדה התעופה, עם מענק גירוש והכול, חלק מהמסתננים אמרו לי 'תודה רבה', זה מתועד", תיאר.

"עצוב לי שש"ס צוללת". ישי באולפן(צילום: ראובן קסטרו)
"בלעדיי לא הייתה גדר". ישי באולפן(צילום: ראובן קסטרו)
"מסתננים אמרו לי 'תודה רבה'". ישי באולפן(צילום: ראובן קסטרו)
  • אלי ישי

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully