פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   עם חיזוק מאבו מאזן: בכירי הרשות ניחמו את משפחת המחבל בג'נין

   שלושה בכירי פתח הגיעו לביתו של אחמד ג'ראר, המחבל שרצח את הרב רזיאל שבח בפיגוע הירי בחוות גלעד. למקום הגיע גם מושל ג'נין, שכינה את פעולת צה"ל בעיר "טרור" והבטיח לסייע למשפחה לבנות מחדש את הבתים שנהרסו

   עם חיזוק מאבו מאזן: בכירי הרשות ניחמו את משפחת המחבל בג'נין
   צילום: דובר צה"ל

   שלושה בכירי פתח והרשות הפלסטינית ערכו לפני שבועיים ביקור תנחומים בסוכם האבלים בבית משפחת המחבל אחמד ג'ראר שרצח את הרב רזיאל שבח, בפיגוע הירי בחוות גלעד.

   שלושת בכירי פתח שהגיעו לביקור התנחומים בג'נין, היו מחמוד אלעלול, חבר הוועד המרכזי וסגן יו"ר פתח; ג'מאל אלמחסין, חבר הוועד המרכזי בפתח; ודלאל סלאמה, גם היא חברת הוועד המרכזי של התנועה.

   בכירי פתח מחמוד אלעאלול וג'מאל אלמחיסן מבקרים בסוכת האבלים בג'נין 22 בינואר 2018 (מערכת וואלה! NEWS , דף הפייסבוק של מחמוד אלעאלול)
   ביקור הניחומים של בכירי הרשות בבית משפחת המחבל (תמונה שפורסמה בעמוד הפייסבוק של פתח)

   עוד קודם לביקורם של השלושה, הגיע לביקור ניחומים בבית המחבל גם מושל מחוז ג'נין, אבאהים רמצ'אן, לצד מפקדי מנגנוני הביטחון של הרשות. בעת ביקורו, העביר תנחומים למשפחה בשמו של יו"ר הרשות, אבו מאזן.

   רמצ'אן גינה את ה"טרור", שלטענתו ביצע צה"ל בג'נין בליל חיסולו של ג'ראר, והוסיף כי הדבר לא יפגע במאבק עד הקמתה של מדינה פלסטינית, שבירתה מזרח ירושלים. עוד הוסיף מושל ג'נין, כי תוקם ועדה עממית שתדאג לבנייה מחודשת של בתי המשפחה שנהרסו.

   בכירי פתח מחמוד אלעאלול וג'מאל אלמחיסן מבקרים בסוכת האבלים בבית משפחת המחבל שביצע פיגוע ירי
בשומרון בו נהרג הרב רזיאל שבח, בג'נין 22 בינואר 2018 (מערכת וואלה! NEWS , דף הפייסבוק של מחמוד אלעאלול)
   מימין: בכירי פתח מחמוד אלעאלול וג'מאל אלמחיסן מבקרים בסוכת האבלים בג'נין (מתוך (דף הפייסבוק של מחמוד אלעאלול)