פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   החוקרים הפרטיים קבעו: המיליארדר הקנדי בארי שרמן ואשתו נרצחו

   לאחר שהמשטרה בטורנטו טענה כי נחקר חשד לפיו שרמן רצח את אשתו האני והתאבד, ילדיהם של בני הזוג הזמינו חקירה פרטית. בבדיקה שערכו עלה כי נמצאו סימני קשירה על ידיהם, וכי הם נרצחו כיומיים לפני מציאת גופותיהם

   החוקרים הפרטיים קבעו: המיליארדר הקנדי בארי שרמן ואשתו נרצחו
   צילום: רויטרס, עריכה: יאיר דניאל

   חוקרים פרטיים שבדקו את תעלומת המוות המסתורי של המיליארדר בארי שרמן ורעייתו האני, שנמצאו מתים באחוזתם בטורנטו בחודש שעבר, טוענים כי השניים נרצחו על ידי אדם אחר. על פי דוח הנתיחה לאחר המוות, בני הזוג מתו כתוצאה מחנק, ככל הנראה באמצעות חבל, שסימניו נמצאו על צווארם.

   תעלומת הרצח, והעובדה כי לא נמצאו תחילה ראיות חדות לרצח, עוררה תאוריות שונות, שהודלפו על ידי המשטרה, ולפיהן חנק שרמן למוות את רעייתו והתאבד לאחר מכן.
   ילדיהם של בני הזוג שכרו את החוקרים הפרטיים במטרה להזים את השמועות.

   ילדיהם של בני הזוג פרסמו הודעה, שבה קראו למשטרה לנהל חקירה יסודית של האירוע, ושללו את האפשרות כי אביהם רצח את אמם והתאבד. "השמועות הנפוצות בכלי התקשורת אודות מותם של ההורים שלנו לא נכונות. אנחנו המומים מהמחשבה כי גורמים במשטרה הפיצו תיאוריה שכזו", אמרו.

   עוד בנושא:
   המיליארדר בארי שרמן ורעייתו נחנקו למוות: "זהו רצח כפול"
   "מבוך של חוסר מידע": אלפים בהלווית המיליארדר בארי שרמן ורעייתו

   ND תעלומת מותם של המיליארדר היהודי ברנרד (בארי) שרמן ואשתו מטלטלת את קנדה (מערכת וואלה! NEWS , צילום: רויטרס, עריכה: יאיר דניאל)
   "אין שום ספק שזה היה רצח כפול". בארי והאני שרמן (צילום: רויטרס)

   הגופות נמצאו על ידי סוכן הנדל"ן של השניים, שעסק בהכנות למכירת האחוזה ששוויה מוערך ב-6.9 מיליון דולרים. המתווך נכנס לביתם, לאחר שלא הצליח ליצור קשר עם הזוג במשך כמה שעות. הגופות נמצאו תלויות ליד הבריכה הפנימית באחוזה. החקירה הפרטית העלתה כי השניים נמצאו עם סמני קשירה על ידיהם, ונרצחו ככל הנראה יומיים לפני מציאת הגופות. משטרת טורנטו מסרה בתגובה כי נסיבות הרצח "נותרו בגדר תעלומה".

   הסנאטורית לינדה פרום, חברתם של בני הזוג אמרה לאחר הרצח כי "אין שום ספק שזה היה רצח כפול, אין סיכוי שבארי היה פוגע בהאני, הוא העריץ אותה. הוא היה גבר עדין וטוב לב".

   ביתם של המיליארדר בארי שרמן ורעייתו האני שנמצאו מתים בטורונטו, קנדה. 16 בדצמבר 2017 (רויטרס)
   אנשי משטרה בביתם של הזוג שרמן לאחר הרצח (צילום: רויטרס)