וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מכירת חיסול: אלטון ג'ון פותח את הארון

27.11.2000 / 16:18

אמן הפופ הבריטי, המוכר בבגדיו הראוותניים, ימכור 20 אלף פריטים מהגרדובה הנוצצת במטרה לגייס כסף לחקר האיידס; בין השאר תמכר חליפת הכסף המפורסמת של הזמר בשווי 70 אלף דולר והפאה שלבש ליום הולדתו ה-50; בעבר התרברב כי יוכל למצוא חנות בגדים גם במדבר סהרה

אמן הפופ הבריטי, סר אלטון ג'ון, שקנה את פרסומו גם בזכות התלבושות הראותניות שלו, החליט למכור 20 אלף פריטים מהגרדובה הנוצצת למטרות צדקה.

ביום רביעי יפתח אלטון חנות זמנית ברחוב "ניו בונד" בלונדון, שם יוצגו הפריטים במטרה לגייס כסף לחקר האיידס. "כל אחד יוכל לקנות כאוות נפשו, אבל המחיר יהיה קבוע ולא ניתן יהיה להתמקח", מסרה הדוברת של הזמר, פטרה וולטון.

המכירה, שתיקרא "מחוץ לארון", תכלול תלבושות ראוותניות של הזמר, ביניהן חליפת כסף בשווי 70 אלף דולר והפאה הענקית אותה לבש אלטון ביום הולדתו ה-50 לפני שלוש שנים. כמו כן יוצעו למכירה אלפי פריטים מיוחדים נוספים מהמלחתה העשירה והמפורסמת של הזמר. מחירי הפריטים יהיו נמוכים מערכם האמיתי וכמה מהם יוצעו למכירה אפילו בחמישה אחוז בלבד מערכם המקורי.

בימים אלו הגיש הזמר, בן ה-53, תביעה נגד מנהלי החשבונות שלו באשמת ניהול כושל של עסקיו ונד מנהלו לשעבר, אנדרו היידון, על כך שגבה ממנו הוצאות מופרזות בהיקף של כמה מאות מילוני דולרים. שני הנתבעים מכחישים את האשמות נגדם.

הזמר הראוותן הודה בשבוע שעבר בבית המשפט העליון בלונדון כי לפני ארבע שנים הוא ביזבז כ-55 מיליון דולר בתוך 20 חודשים, מתוכם 400 אלף דולר על פרחים לקישוט ביתו. ג'ון, שמכר למעלה מ-100 מיליון אלבומים, התרברב פעם כי הוא יצליח למצוא חנות בגדים אפילו במדבר סהרה.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully