פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שנה למסע ההרג במגדל: "אם לתפארת וילדים רכים; נרדוף את הרוצח"

   מאות קרובים ובני משפחה התכנסו במושבה לזכר דור כרסנטי, שני ילדיה התינוקות והילד נחמן עתיה, שנרצחו בידי נדב סלע, בעלה של דור ואביהם של שני התינוקות. "אני בטוחה שאת לצד הילדים, לא עוזבת אותם", ספדה לה אמה

   שנה למסע ההרג במגדל: "אם לתפארת וילדים רכים; נרדוף את הרוצח"
   עריכה: תום זואילי

   שנה חלפה מאז יצא נדב סלע למסע ההרג במושבה מגדל, וגבה את חייהם של זוגתו דור כרסנטי, ילדיהם יוסף ובנימין בני השנה והשנתיים ובנו של שכנם, נחמן עתיה בן ה-11. בימים אלה נמשך משפטו בבית המשפט המחוזי בנצרת, בעוד במושבה התכנסו היום (שלישי) 200 קרובי המשפחה וחבריהם של הנרצחים לטקסי זיכרון.

   על מצבותיהם של דור וילדיה הונחו פריטי לבוש של השלושה. "דבקת במטרה, שאלת, חקרת, למדת בלי סוף", אמרה רוית, אמה של דור וסבתה של שניים מהילדים שנרצחו. "הפכת לצדיקה מושלמת ופתאום הפכת למוארת באור התורה. אהבת מאוד את הדרך שבחרת ובדרכך תמיד ידעת להעביר את האהבה הזו גם לאחרים. אני בטוחה שאת הפכת למלאך ליד כיסא האל בשביל להמשיך מה שהרשע קטע פה".

   רוית כרסנטי, מחזיקה בתמונות בתה ושני נכדיה שנרצחו על ידי חתנה. בית משפט מחוזי נצרת 2 במרץ 2017 (ערן גילווארג)
   (צילום: ערן גילווארג)

   עוד אמרה: "דור שלי, היית אימא לתפארת ואני בתור אימא קינאתי בך. הייתה לך אהבה אינסופית, אהבה מושלמת ליוסף ובנימין. דאגת להם, טיפחת אותם בלי סוף, ותמיד דאגת שהם יהיו מאושרים וראו את האושר הזה עליהם. אני בטוחה עכשיו שגם עכשיו את לצדם, ואת לא עוזבת אותם לשנייה".

   רוית ספדה גם לנכדיה. "יוסף ובנימין האהובים שלי, אתכם אני יכולה לתאר במילה אחת: אושר. האושר שהענקתם לנו הוא אושר בלתי מוסבר. איך אפשר להתאהב ככה בילדים קטנים ורכים? אבל אתם הוכחתם לי שאפשר. הייתם והענקתם לי אושר עילאי, אושר אינסופי, כל חיוך, כל צחוק, כל מפגש אתכם היה לוחץ על כפתור האושר, על הלב ומגביר את העוצמות של האושר. האושר שכבה לפני שנה. האושר שכבה בשנייה אחת ביום שהרשע לקחת את חייכן באכזריות רבה.

   כמאתיים בני אדם נכחו באזכרתם של דור כרסנטי, ושני ילדיה שנרצחו ע"י אביהם לפני כשנה (אתר רשמי , עריכה: תום זואילי)
   קבריהם של דור ושני ילדיה (צילום: ערן גילווארג)

   "אהובים שלי, אנחנו פה מבטיחים לכם, שלעולם נזכור ולא נשכח, שלעולם נזכור ולא נסלח, מבטיחים לכם שכל עוד נרדוף את האיש המתועב שלקח אתכם באכזריות רבה, יקבל את העונש פה. וממכם אני מבקשת תדאגו שיקבל את העונש מלמעלה, נוחו על משכבכם בשלום, אהובים שלי".