וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הדוכסית פרגי: "גם נסיכים לא מקבלים אהבה"

27.11.2000 / 12:09

האקסית של הנסיך אנדרו טוענת כי היתה צריכה ללמד אותו להפגין רגשות, מכיוון שלא למד זאת מהוריו; היא עדיין מקנאה שהוא יוצא עם נשים אחרות; אין לה זמן לצאת עם גברים אחרים בגלל גידול ילדיה ועבודתה כיועצת תזונאית

הדוכסית פרגי, האקסית של הדוכס מיורק אנדרו, טוענת כי הנסיך גדל ללא אהבה, וכי היא הייתה צריכה ללמד אותו כיצד להביע רגשות, מכיוון שלא למד זאת מהוריו. בראיון למגזין "אין סטייל", אמרה הדוכסית כי היא עדיין מקנאה כל אימת שאנדרו יוצא עם נשים אחרות.

"אמו ואביו אולי חשו כלפיו אהבה, אולם גם אהבה צריך להפגין", הצהירה הדוכסית, והוסיפה כי הנסיך משתפר, ולומד להיות אבא טוב יותר. הדוכסית שללה את האפשרות שהיא תינשא שוב לאבי ילדיה, מאחר ואביו - הדוכס מאדינברו, פסל אותה באופן רשמי. לטענתה הנסיך פיליפ ויתר על האפשרות להתחתן אתה שוב ברגע שאביו הכריע: "האישה הזו לעולם לא תינשא לבני".

פרגי מצהירה כי אין לה כרגע זמן להקדיש לגברים בשל עיסוקיה התובעניים: גידול הילדים ועבודתה בתור יועצת תזונאית.

דובר הדוכסית מסר כי הערותיה לא התכוונו לפגוע בבית המלוכה, וכי בתקופת ילדותו של הנשיא היה נהוג לגדל ילדים ללא אהבה. לטענתו הדוכסית תמיד כיבדה את בית המלוכה, ובהערתה על ילדותו של הנסיך, התייחסה לדרך בה גידלו ילדים בתקופה בה היה נער.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully