משפחתו של פרישר גוטמן: "צרך גראס רפואי לפני שטבע - בגלל נזקי הטיפול"

קרובי הזמר הגיבו לטענות שבגופו נמצאו כמויות גדולות של סמים, מה שהיה עשוי להביא לטביעתו. לטענת המשפחה, פרישר גוטמן נשא עמו מרשם למריחואנה רפואית בהמלצת רופאיו. "עשו ספין על חשבון הסבל הרב שעבר בעקבות אבחון וטיפול שגוי"

  • אמיר פרישר גוטמן
צילום מסך

(בווידאו: אמיר פרישר גוטמן כפי שתועד ב"מחוברים")

טוב לדעת (מקודם)

האם בי-קיור לייזר באמת עוזר לכאבים? זו האמת

לכתבה המלאה

משפחתו של אמיר פרישר גוטמן, שטבע למוות בחודש יולי האחרון, הגיבה הבוקר לטענת גורמים במערכת הבריאות כי טביעתו היא כתוצאה מסמים שנמצאו בגופו. על פי הודעת המשפחה, המתפרסמת לראשונה בוואלה! NEWS, אכן נמצאו סמים מסוג מריחואנה בגופו של פרישר גוטמן בנתיחה שלאחר מותו, אך מדובר במריחואנה רפואית במרשם שהונפק על ידי משרד הבריאות, על מנת להקל על סבלו בשל הנזקים שנגרמו לגופו.

קרוביו טוענים שעישן גראס רפואי בשל נזקי הטיפול הכימותרפי שנאלץ לעבור. פרישר גוטמן (צילום: ראובן קסטרו, צילום: ראובן קסטרו)

השבוע הוגשה תביעה לבית המשפט המחוזי בתל אביב, על ידי אלמנו של פרישר גוטמן, ינאי ובנו רוי תביעה נגד בית החולים איכילוב. בכתב התביעה נטען כי "גופו של המנוח, עבר שלא לצורך טיפולי כימותרפיה קשים ומיותרים, היה חלש ושברירי, בשל טיפולים שקיבל בשל רשלנות הנתבעים".

התביעה מפרטת שורה של כשלים של בית החולים, שטעה באבחנתו של פרישר גוטמן, שקיבל טיפולי כימותרפיה שלא לצורך. בכתב התביעה מפורטת חוות דעתו של מומחה שטען כי הטיפולים שעבר, הובילו לנזק מוטורי, שעשוי היה להוביל לטביעתו.

"ספין על גבו של אמיר". ינאי פרישר בטקס האשכבה של אמיר (צילום: ניר פקין, ראובן קסטרו)

הבוקר פורסם כי בתגובה לתביעה שהגישה משפחת פרישר גוטמן, גורמים הנחשפו לדוח הנתיחה טענו כי טביעתו הייתה יכולה להיגרם בשל סמים שנמצאו בגופו. "אמיר נשא עימו מרשם ממשרד הבריאות למריחואנה רפואית כדי להקל על סבלו המתמשך בשל הנזקים האיומים לגופו מהטיפול המיותר שעבר בבית החולים איכילוב", מסרה המשפחה. "חבל שמישהו חש צורך להדליפו כמוצא אחרון של הטיית דעת ויצירת מראית עין שקרית, תוך פגיעה בשמו הטוב של אמיר".

משפחת פרישר גוטמן לפני הטרגדיה (צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
משפחת פרישר גוטמן בחופשה משפחתית (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
בני הזוג פרישר גוטמן (צילום: אביב חופי)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully