וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ארבעה פינגווינים וביצה אחת

26.11.2000 / 11:25

תושבי טייוואן מגיעים בהמוניהם לגן החיות בבירה לאחר שזוג פינגווינים נדיר דוגר על ביצה חדשה; בתא נמצאות עוד שתי נקבות שמנסות לתפוס את תשומת לבו של הזכר היחיד; הרביעיה הלוהטת מרתקת את הציבור עד כדי כך שהטלוויזיה עוקבת בשידור חי אחר ההתפתחויות ביניהם

זוג פינגווינים בגן החיות בטאיפה, בירת טייוואן, מצליח לשגע את תושבי העיר. הפינגווינים מזן נדיר בשם מלך, בעלי גוונים כתומים וצהבהבים - דוגרים על ביצה חדשה.

מחוץ לגן החיות בשבוע שעבר התקבצו עשרות אנשים לצפות בציפורים הנדירות. הסקרנים הגיעו עוד לפני שנפתחו שערי הגן והקו של הרכבת התחתית המוביל לגן החיות היה מלא עד אפס מקום.

מנהל גן החיות העריך כי כמעט מיליון וחצי מבקרים כבר חלפו על פני הביצה בשבועות אחרונים מאז הוטלה. הפינגווינים הנדירים הובאו במיוחד לגן החיות אולם במקום שתי נקבות ושני זכרים שהוזמנו, הגיעו שלוש נקבות שנלחמו על תשומת לבו של הזכר היחיד.

ההתלהבות היתה כל כך גדולה עד שערוצי הטלוויזיה החלו לעקוב בשידור חי אחרי הרביעיה הלוהטת. הופעת הביצה הוסיפה עניין ל"אופרת הסבון" בעיקר אחרי שהתברר כי הזכר מתפקד כאב למופת.

ככל הנראה תושבי טייוואן נמשכים בצורה יוצאת דופן לחיות נדירות. בשנה שעברה הגיעו כמיליון מבקרים לגן החיות כשזוג קוואלות הגיע למקום הישר מאוסטרליה. בעקבות ההצלחה של הפינגווינים מתכוונים בגן החיות לייבא עוד עשרה כמותם.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully