אישה תקפה גבר עם שדיה אחרי שהטריד אותה מינית - אבל האם זה באמת מה שקרה שם?

בתקרית מפתיעה שצולמה ברחובות ברזיל נראית אישה תוקפת גבר שהטריד אותה מינית, מפילה אותו לרצפה, מורידה את חולצתה וסוטרת לו עם החזה שלה, אבל - האם הסרטון אמיתי?

07/11/2017
צילום: יוטיוב, עריכה: ניב מעוז

עם פרשת ההטרדות המיניות בהוליווד, צץ ברשת מחדש סרטון שצולם בסוף השנה שעברה במרכז העיר ריבייראו פרטו, שבדרום-מזרח ברזיל, בו נראית אישה תוקפת גבר שהטריד אותה מינית - עם השדיים שלה.

בסרטון נראית הצעירה שעובדת בחלוקת עלונים מצמידה גבר לרצפה עם הרגל בזמן שהיא מאשימה אותו בהטרדה מינית. לכאורה, האישה תפסה את הבחור בוחן ובוהה בה והחליטה ללמד אותו לקח בשם כל מי שהטריד אותה עד היום. האיש מתחנן בפניה שתפסיק וטוען שיצא לקניות עם אשתו ולא עשה שום דבר רע, אולם בעוד זה מנסה להגן על חפותו, האישה הזועמת ממשיכה לנזוף בו: "נמאס לי שמתנהגים אליי כמו אובייקט מיני. אתה רוצה לראות ציצים?". מיד אחר כך היא מורידה את החולצה והגופייה, חושפת את שדיה בפניו ובפני כל הסובבים, מתנפלת עליו, סוטרת לו וממשיכה להכות בפניו עם החזה החשוף שלה.

עוד באותו נושא

צעירה צולמה בסקס במועדון ונדרשה להתלונן על אונס: "זה היה בהסכמה"

לכתבה המלאה
ND הטרדה מינית מבויימת. צילום: יוטיוב, עריכה: ניב מעוז, אתר רשמי
הכתה עם השדיים בחור שהטריד אותה מינית(צילום: אתר רשמי, צילום: יוטיוב, עריכה: ניב מעוז)

עוד בנושא:

עוברי האורח שצפו בנעשה לא התערבו אך הגיבו. אחת צעקה מהצד: "זה אבסורדי. אין שום הצדקה למעשים שלך. איך את יכולה להתנהג ככה מול ילדים במרכז העיר? את לא מכבדת נשים עם ההתנהגות שלך". אחרים פרגנו ועודדו אותה להמשיך.

על אף שנראה שהבחור למד את הלקח שלו - זה כנראה לא באמת מה שקרה שם. בתקשורת המקומיות דווח שכל התקרית הזאת הייתה למעשה מבוימת ובוצעה ע"י צוות שחקני תיאטרון שניסו להעביר מסר נגד הטרדות מיניות. פאוסטו ריבירו, יוצר הקטע, אמר: "רצינו לחשוף ולדבר על משהו שקורה כל יום לאחיות ולידידות שלנו. זה נועד לאתגר את תפיסותיהם של אנשים ולהעצים נשים".

  • הטרדה מינית

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully