וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גם רגלה השניה של תהילה נכרתה

26.11.2000 / 8:20

הרופאים נאלצו לבצע את ניתוח הכריתה לאחר שזיהום חמור ברגל סיכן את חייה; יום קודם לכן נכרתה רגלה הראשונה; אמש הוגדר מצבה קשה אך יציב; שני אחיה של תהילה, שנפגעו אף הם בפיגוע בכפר דרום, מתאוששים מניתוחי קטיעה חלקית ברגליהם; מצבם מוגדר קל ובינוני

הרופאים נאלצו לכרות גם את רגלה השניה של תהילה כהן, בת השמונה, שנפגעה בשבוע שעבר בפיגוע בכפר דרום. "אנחנו מצטערים, אבל אין ברירה. חייבים לכרות גם את רגלה השניה של תהילה", בישרו הרופאים בבית החולים סורוקה בבאר שבע שלשום בערב להוריה של הילדה, נגה ואופיר כהן. ניתוח הכריתה בוצע לאחר שזיהום חמור ברגל סיכן את חייה של תהילה. אמש הוגדר מצבה קשה אך יציב. יום קודם לכן נכרתה רגלה הראשונה.

לאחר שהתאוששה מהניתוח הראשון ביקשה תהילה בפעם הראשונה מאז נפצעה "את אמא שלי". האם נגה שישבה באותו הזמן עם שני ילדיה האחרים שנפצעו בפיגוע , אורית בת 12, וישראל בן 7, שמעה על בקשת בתה ורצה למחלקה לטיפול נמרץ. כשראתה הילדה את אמה היא הושיטה לה ידה וקראה "אמא".

תהילה היא השלישית מילדי משפחת כהן שנאלצת לעבור קטיעת גפיים. מצבו של ישראל, עדיין מוגדר בינוני, הוא מתאושש מניתוח כריתת רגל ימין מתחת לברך במחלקה לכירורגית ילדים. מצבה של אורית שעברה כריתה חלקית של כף רגל ימין מוגדר קל והיא מאושפזת באותו חדר יחד עם אחיה.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully