ניקול ראידמן נתקלה במחאת הנכים מול מעון נתניהו - וחילקה מאות שקלים

חברתם של בני הזוג נתניהו נקלעה להפגנה על אי העלאת הקצבאות, והקשיבה לטענות. כשהבינה שאין בכוחה לסייע, פתחה את ארנקה והוציאה אלפיים שקלים שאותם נתנה לאחד המפגינים. ראידמן לוואלה! NEWS: "סיפרתי לזוג נתניהו, אבל לצערי זה לא בשליטתם"

18/10/2017
ניקול ראידמן בהפגנת הנכים מול בית ראש הממשלה 17 באוקטובר 2017. גלי צהל, מערכת וואלה! NEWS
"סיפרתי לראש הממשלה ורעייתו, אבל זה לא בשליטתם". ראידמן(צילום: מערכת וואלה! NEWS, גלי צהל)

ניקול ראידמן, חברתם של בני הזוג נתניהו, הגיע אתמול (שלישי) לבית ראש הממשלה בירושלים ומצאה את עצמה בלב מחאת הנכים, שהגיעו להפגין במחאה על אי העלאת הקצבאות לגובה שכר מינימום. ראידמן ניסתה לגשר בין הצדדים והקשיבה לטענות הנכים, ומשהבינה שאין ביכולתה לסייע - פתחה את ארנקה והוציאה אלפיים שקלים, שאותם זרקה לאחד המפגינים. "אין לי איך לשנות את המצב אבל אני מוחה יחד איתכם", אמרה.

טוב לדעת (מקודם)

האם בי-קיור לייזר באמת עוזר לכאבי ברכיים? זו האמת

מוגש מטעם בי קיור לייזר
"היא אמרה שהיא מוחה איתנו". ראידמן עם אחד המפגינים(צילום: מערכת וואלה! NEWS, גלי צהל)

"עברתי שם בדרך למעון ראש הממשלה ושאלתי למה הם מפגינים. הם הסבירו לי שהמצב חמור", סיפרה ראידמן לוואלה! NEWS. "אחת הנשים סיפרה לי את סיפור חייה וממש כאב לי, ומה שיכולתי לעשות זה לפתוח את הארנק לתת את כל מה שהיה לי. אמרתי את זה לרעיית ראש הממשלה ולראש הממשלה, אבל לצערי זה לא בשליטתם. יותר בכיוון של שר האוצר", טענה חברתם של הזוג נתניהו.

זרקה אלפיים שקל לעבר אחד המוחים. ראידמן(צילום: מערכת וואלה! NEWS, גלי צהל)

נאור לביא, שארגן את ההפגנה, סיפר בשיחה עם וואלה! NEWS על האירוע הלא שגרתי. "ניקול ראידמן הגיעה לבית ראש הממשלה בסביבות השעה 16 ונקלעה להפגנה שלנו. היא התחילה לדבר עם המפגינים ואמרה שהיא איתנו ותומכת במאבק הנכים, היא פתחה את הארנק, זרקה לעברנו כמה מאות שקלים לעבר אחד המפגינים ואמרה לנו שהיא מוחה איתנו". לדבריו, ראידמן הוציאה את הכסף מארנקה ואמרה "הכסף הזה ישמש אתכם להמשך המאבק".

קבוצת "הנכים הופכים לפנתרים" חידשה את מחאתה היום, כשמוקדם יותר יצאו המפגינים לירושלים בנסיעה איטית ממחלף לטרון וגרמו לעומסי תנועה כבדים. בהמשך הערב, לאחר המחאה מול בית ראש הממשלה, נחסם לתנועה גשר המיתרים בירושלים.

(עודכן לראשונה: 19:10)

המחאה מחוץ למעון ראש הממשלה, אתמול(צילום: מערכת וואלה! NEWS, גלי צהל)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully