וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

כתב היד של אריאל שרון

18.11.2002 / 12:05

ניתוח גרפולוגי של ראש הממשלה

כתב היד של אריק שרון משדר נוקשות רבה, עקשנות ושיטתיות.
הוא מתייחס ברצינות רבה לכל משימה שלוקח על עצמו, אינו מוותר ואינו מרפה. הוא שואף לשלמות בכל פעולה שלו ונרתע מכל צורה של בינוניות או חלקיות.

חשוב לו להוכיח את עצמו והוא זקוק ל"קהל" סביבו. חשוב לו לחוש שייכות לסביבה בה הוא פועל. בתנאים מתאימים, הוא נכון להשקיע ללא הרף, להתאמץ, ולהתגבר על מכשולים. עם זאת, למרות היותו אדם חברותי וזקוק לקשר – הוא גם זקוק לפרטיות ומקפיד על "חומת ביטחון" מעבר לה אינו נותן לזולת להתקרב.

בעבודתו, הוא אינו מרפה מהקו המנחה אותו, אינו מתפשר ואינו מתגמש. אתגרים וקשיים אינם מרתיעים אותו, להיפך, אלה מגבירים את עוצמת האנרגיה שהוא משקיע וגורמים לו להתאמץ יותר. גמישות נתפשת בעיניו ככניעה או כחולשה והוא נמנע לפיכך מלהתגמש או להתפשר.

הוא חותר למטרותיו בעקביות ובהתמדה, אינו משנה בדרך כלל את תכנוניו ומתקשה לאלתר, לתכנן תוך כדי הפעילות או לקצר תהליכים. בשל שאיפתו לשלמות, הוא מקפיד על כל פרט, עד כי אינו תמיד מבחין בין עיקר לטפל ונוטה להשקיע אנרגיה רבה בפרטים שאינם מקדמים אותו או את מטרותיו.

ראייתו המרחבית מפותחת, אולם ביקורתיות רבה, שליטת ההיגיון על הרגש ונטייה להסתמך על עקרונותיו מקשים עליו לגלות פתיחות ולהרחיב את ההתייחסות לאפשרויות העומדות לרשותו בכל רגע נתון.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully