חשד: הנאשמת במעורבות בתקיפה באיכילוב סטרה לנהג מונית

פרסום ראשון: אליה קדוש בת ה-19 שנאשמת כי דרשה מחבריה שיתקפו את מאבטחי המיון, חשודה כי בוויכוח עם הנהג סטרה לו. ככל הנראה, היא תעוכב בבית החולים וולפסון שבחולון. עורך דינה: היא חולה ותחת השפעת תרופות

11/10/2017
אתר רשמי

אליה קדוש, בת ה-19 החשודה כי דרשה מחבריה שיתקפו את מאבטחי המיון באיכילוב לפני כשבועיים, חשודה כי סטרה הערב (רביעי) לנהג מונית במהלך ויכוח. היא הגיעה בשעת ערב לבית החולים וולפסון בחולון בנסיבות שאינן קשורות לתקרית, וככל הנראה תעוכב על ידי המשטרה במוסד הרפואי.

ביום ראשון הוגשו כתבי אישום הוגש נגד חמישה מעורבים בתקיפת הצוות הרפואי בבית החולים איכילוב: רוסלן מיסייב, מור ביטון, חנן אלפסי ואברהם יוספוב בגין קשירת קשר לביצוע פשע, חבלה חמורה בצוותא ותקיפה הגורמת חבלה ממשית בצוותא, וקדוש, שטופלה בבית החולים, בעבירות איומים ותקיפת שוטרים. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצר הארבעה עד תום ההליכים, ואת מעצר הבית של קדוש.

עורך הדין נס בן נתן, המייצג את קדוש, מסר כי היא "מכחישה כל אלימות מצדה", וטוען כי היא "הייתה תחת השפעת תרופות והנהג קילל אותה".

העתיד כבר כאן

בדיקה חכמה חושפת סיכון לשבץ מוחי - כעת במבצע מיוחד

מוגש מטעם שחל
התקרית בבית החולים וולפסון(צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)
תיעוד התקיפה מחוץ לבית החולים(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

הארבעה מוכרים כחברים בארגון פשיעה וכחבריו של בן זוגה של קדוש, דוד אמויאל. התקרית החלה לאחר שקדוש לא הייתה מרוצה מהטיפול שקיבלה בבית החולים, והארבעה הכו לכאורה שלושה מאבטחים שטופלו במצב קל עד בינוני וסבלו משיניים שבורות, חבלות בפנים ובגוף, שברים וסדקים בעצמות. הפרקליטות מייחסת להם עבירות של תקיפה חמורה והתפרעות במקום ציבורי.

התקיפה התרחשה ב-28 בספטמבר, אז הגיעו חמשת הנאשמים לבית החולים ברכבם, עצרו ברחבת האמבולנסים, יצאו ממנו והחלו להכות את המאבטחים ולאחר מכן נמלטו מהמקום. לטענת בית החולים, קדוש וקרובי משפחתה איימו בעבר על אנשי הצוות הרפואי ואף הורחקו בידי מאבטחים.

קדוש סוטרת לנהג המונית, הערב(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully