פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הגבר גילה שארוסתו בגדה בו - וזה מה שהוא הקרין בחתונה

   חשבתם שכבר ראיתם את כל החתונות המביכות? תחשבו שוב: הבחור הסינגפורי הזה שכר חוקרת פרטית כדי לעקוב אחר אשתו לעתיד. כשגילה את מה שקורה, הקרין את זה מול כל האורחים ובני המשפחה

   הגבר גילה שארוסתו בגדה בו - וזה מה שהוא הקרין בחתונה

   בסרטון – גבר שתפס את חברתו בוגדת בו וצילם הכל

   דבר כזה באמת שלא רואים כל יום. נכון, רוב הגברים הנבגדים מתקשים להתמודד עם בנות הזוג שלהם לאחר מכן (ולהיפך, כמובן), אבל בגדול, היינו אומרים שזוגות שנשארים ביחד על אף הבגידה לא נוהגים לדבר עליה בפרהסיה.

   בטח לא להקרין וידאו שלה.

   בטח לא בחתונה שלהם.

   כן, קראתם נכון: התקשורת בסינגפור דיווחה בשבוע שעבר על הגבר שהשיג את הנקמה המושלמת בבת הזוג שלו - הוא חיכה עד החתונה שלהם כדי להקרין על מסך גדול, מול כל האורחים, החברים ובני המשפחה, סרטון שמתעד כיצד היא בוגדת בו.

   עוד בנושא:

   ככה נראית הנקמה המושלמת של האישה בבן הזוג הבוגד
   שלחה תאומות סקסיות לפתות את חבר שלה - ולא תאמינו איך זה הסתיים

   חתן מקרין בחתונה תיעוד של הכלה בוגדת בו (צילום מסך)
   פדיחה כזאת אפילו עוגה מושלמת לא יכולה לתקן (צילום מסך)

   הכל התחיל רגיל באולם החגיגי, עם סרטונים של בני הזוג בימים מאושרים, אך לפתע, חזו הצופים בחיתוך למסדרון אפלולי ואז לחדר מלון, שם נראים האישה והמאהב שלה עסוקים במעשים מאושרים משלהם. מתברר כי הבעל, איש עסקים עשיר, שכר חוקרת פרטית שתעקוב אחר אשתו בשבועות שקדמו לחתונה, משום שחשד בה.

   ברגע שהכלה הנבוכה ראתה את הסרטון, היא יצאה בריצה מהאולם. אפשר להבין אותה. עד כה לא דווח מה קרה בימים שאחרי ההקרנה החגיגית, אבל אנחנו משערים שהם לא פדו את הצ'קים.