פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הנאשם ברצח האחות טובה קררו התנצל; בתה: "שום דבר לא יחזיר את אימא"

   אשר פרג', שהצית למוות את האחות טובה קררו בסניף של קופת החולים "כללית" בחולון, התנצל לראשונה בפני משפחתה על המעשה בבית המשפט. במהלך הדיון הוצגה לצוות השופטים הערכה פסיכיאטרית שקבעה כי הוא כשיר לעמוד לדין

   הנאשם ברצח האחות טובה קררו התנצל; בתה: "שום דבר לא יחזיר את אימא"
   צילום: מאצ'י הוף

   ארבעה חודשים אחרי שהצית את האחות טובה קררו למוות בקופת החולים "כללית" בחולון, אשר פרג' התנצל היום (חמישי) על המעשה שבו הוא נאשם. במהלך דיון שהתקיים הבוקר בבית המשפט המחוזי בתל אביב, אמר פרג' כשפניו מכוסות: "אני מצטער על מה שעשיתי, לא התכוונתי".

   בתה של קררו, נופר, אמרה בתגובה להתנצלות כי "טוב ויפה שהוא נזכר להתנצל אבל שום דבר לא יחזיר את אימא שלי". במהלך הדיון הוצגה לצוות השופטים הערכה פסיכיאטרית, שקבעה כי פרג' כשיר לעמוד לדין על ביצוע הפשע.

   עוד בוואלה! NEWS:
   רצח האחות טובה קררו: הנאשם בהצתתה למוות כשיר לעמוד לדין
   "מחק התכתבויות ודרש שתשקר": מורה מהרצליה נאשם בעבירות מין בתלמידה
   "ניצל את תפקידו": שוטר שהדריך ילדים נאשם בעבירות מין בבנות שש

   אשר פרג' שהצית למוות את האחות טובה קררו מתנצל לראשונה (אור רביד)
   "לא התכוונתי". פרג', היום (צילום: אור רביד)

   בתה של קררו, נופר, התייחסה אתמול לקביעה כי פרג' כשיר לעמידה לדין וכתבה: "מההתחלה לא חשבתי שהוא 'משוגע'. מההתחלה האמנתי שהוא היה מודע למעשיו באופן מלא. זה לקח לא מעט זמן, אבל ממש היום התקבלה חוות הדעת הפסיכיאטרית לגביו, חוות דעת עם שורה תחתונה ברורה – כשיר לעמוד לדין. עכשיו רק צריך עוד קצת סבלנות והצדק ייצא לאור והדין איתו ימוצה עד הסוף".

   בחודש מאי האחרון הוגש כתב האישום נגד פרג', בן 77 מחולון, שהסביר בחקירתו: "היא הרסה לי את החיים, ואני שרפתי אותה - והרסתי לה את החיים. היא הרגה אותי עם הזריקה שנתנה לי לפני חודשיים לשפעת. הדלקתי אותה כמו שהיא הרגה אותי".

   לפי כתב האישום, פרג', מטופל במרפאה, קיבל חיסון נגד שפעת מהאחות קררו חודשיים לפני האירוע. "הוא היה אומר שהיא גרמה לכאבים ברגליים ולשיתוק, אבל הוא לא היה משותק", סיפרה אז אשתו של פרג'. "היא עצמה התקשרה אליי והיא ביקשה שאני אגיד לו שיפסיק לקלל אותה. אני אמרתי לו, הזהרתי אותו וביקשתי ממנו שיפסיק".