וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תשדיר "הילד הצועק" עודד החיסכון במים

תמר נהרי

12.11.2002 / 18:40

כך עולה מסקר שערכה לשכת הפרסום הממשלתית; 34% מהנשאלים התקינו חסכמים בעקבות הצווחות; 12% שינו דפוסי צריכת המים; 44% נשארו אדישים; 35% מקווים שהילד יחזור להופעות נוספות

"הילד הצועק" מתשדיר החיסכון במים מעצבן – אבל אפקטיבי. כך לפחות טוענת לשכת הפרסום הממשלתית, שערכה סקר לבדיקת השפעות התשדיר. מהסקר עולה, כי 60 אחוזים מהתושבים סבורים כי חיסכון בצריכת המים הביתית יכול לשפר את מצב משק המים. עם זאת, רק 34 אחוזים מהציבור הקשיבו היטב לצעקות, והתקינו חסכמים בבתיהם. 12 אחוזים הצהירו כי שינו לאחרונה את דפוסי צריכת המים שלהם, במטרה להביא לחיסכון. 68 אחוזים מהתושבים שהתקינו חסכמים בברזים בבתיהם, מרוצים מהם.

שאלות ישירות בנוגע לתשדיר הבלתי נשכח, מעלות את הממצאים הבאים: 85 אחוזים מהאוכלוסייה אמרו כי הם מכירים את תשדיר "הילד הצועק". 21 אחוזים מהם העידו כי התשדיר גרם להם לחסוך, ו-44 אחוזים טענו שהתשדיר לא עורר אצלם רצון לחיסכון.

31 אחוזים מהנשאלים שזיהו את הפרסומת הצעקנית ציינו כי "התשדיר מצא חן בעיניהם מאד". 23 אחוזים נוספים אמרו כי התשדיר "מצא חן" בעיניהם, ולא פחות מ-35 אחוזים הביעו רצון בהמשך הופעת הילד בתשדירים. לעומתם, רק 26 אחוזים התנגדו לרעיון לפיו יוכלו להמשיך ולהתענג על צעקות הילד גם בעתיד. ניתן רק לקוות כי קולו של הדרדק יתחלף בקרוב.

לשכת העיתונות הממשלתית לא מסרה פרטים כלשהם באשר לאופן עריכת הסקר השערורייתי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully